Každý den se snažíme vám přinášet čerstvé zprávy ze života dvou né tak pomatených obyvatelek, jejichž existence nezávisí jen na vašich diváckých hlasech, ale na nekolika dalších skutečnostech, které mohou být zobrazený jen po čtrnácté hodině. Je mi upřímně jedno zda vás můj text zaujal, ale v případě že ano si dovolím vás nasměrovat pod naše záhláví, kde je k nalezení další snůžka keců, ještě více matoucí než samotní první dojem z našeho blogu. Pro lepší orientaci na našem blogu jsme se i my, zastánci nerubrikových stránek, odvážili vám dokázat, že vás dokážeme zaujmout:


Dej lajk, pokud si myslíš že dokážeš napsat svoje jméno loktem, se zavřenýma očima nebo pokud se ti líbí stránka Nadrženost. Nevím, jak bych tuto rubriku jinak popsala, jelikož se zde nachází vše, čemu dáváme lajk.

TOP SECRET BITCH, díl první: KIRK

2. august 2013 at 16:40 | Drahá Obyvatelka |  Naše inteligentní, demokraticky nezávislé, škodlivější než život, ostřejší než kečup, hrozivější než Orochimarova ranní hygiena, mocnější než hnijící velrybí zdechlina; řeči.
Dneska jsem se rozhodla napsat článek a to ne jen tak nějaký, ale článek na téma. Téma týdne blogu.cz mě nezajímá, já mám vlastní téma.
A to nejlepší téma, o kterém můžu psát je hlavní postava Gilmorových děvčat - Kirk.

Kirk je skvělý člověk. Kirk je sexy. Kirk je důvodem, proč každé ráno vstát z postele.

Je to pošťák, prodavač pleťových přípravků, přítel velmi starých žen, hlídač psů, promítač filmů v kině, realitní agent, fotograf, instalatér alarmů, chodící hot dog, kometátor hokejových zápasů, herec ve školní hře a boháč v jednom.
Věřte tomu, nebo ne. Kirk dokáže být i žena.


Mít na světě jen jednoho Kirka by bylo málo, proto si pořídil Kirk kočku.. jménem Kirk.Kikr ale není jenom kočičí člověk, má taky rád psy a proto si s nimi hraje na stopaře.Ženy ho milují. Každá z nich sní o schůzce s ním.
Když už si myslíte, že úžasnější člověk neexistuje, zjistíte že Kirk je zaroveň i filmová hvězda!Jestli do teď nejste přesvědčeni zda máte Kirka milovat či zbožňovat, jistě vás přesvědčí "Cesta životem" v jeho podání.Klasika!

Je čas se rozloučit. Teď když už mám za sebou článek o Kirkovi, což je základ pro každého blogaře, můžu v klidu spát. Ná závěr doporučuji shlédnout Ódu na Kirka a ohřát si popcorn!Příště vás čeká další díl naší nové série, kde odhalujeme tajemství slavných, mladých a neklidných a díváme se pod pokličku nejen holywoodských hrncům. Pamatujte, že náš blog se vám dostane pod kůži!

Těšte se na další díl! Tentokrát si posvítíme na: Slendermana! SURPRISE MOTHERFUCKER!

P.S.: Moc se těším až nám bude s Fete 32 a najdem náš blog a budem se za něj stydět, protože pokrok nezastavíš.
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama