Každý den se snažíme vám přinášet čerstvé zprávy ze života dvou né tak pomatených obyvatelek, jejichž existence nezávisí jen na vašich diváckých hlasech, ale na nekolika dalších skutečnostech, které mohou být zobrazený jen po čtrnácté hodině. Je mi upřímně jedno zda vás můj text zaujal, ale v případě že ano si dovolím vás nasměrovat pod naše záhláví, kde je k nalezení další snůžka keců, ještě více matoucí než samotní první dojem z našeho blogu. Pro lepší orientaci na našem blogu jsme se i my, zastánci nerubrikových stránek, odvážili vám dokázat, že vás dokážeme zaujmout:


Dej lajk, pokud si myslíš že dokážeš napsat svoje jméno loktem, se zavřenýma očima nebo pokud se ti líbí stránka Nadrženost. Nevím, jak bych tuto rubriku jinak popsala, jelikož se zde nachází vše, čemu dáváme lajk.

Voldemort je zpátky aneb návrat mezi živoucí blogy pt.2

23. july 2013 at 16:54 | už nevím jak jsem se tady jmenovala a tak budu prostě FetnůFetePeteKete |  Dej lajk, pokud si myslíš že dokážeš napsat svoje jméno loktem, se zavřenýma očima nebo pokud se ti líbí stránka Nadrženost.
Tak a je to tady!
Finfárum, virbl, bubny, trubky, varhany!
Nastražte oslavné nástroje čtenáři (ahoj mami) a připravte se!

Vážně už jsem vůbec nečekala, že se něco takového stane, ale prázdniny s sebou přináší spoustu volného času stráveného válením se na posteli a tak jsem si řekla, že svoje válení přenesu v něco vznešenějšího a tak jsem si na břicho položila notebook a píšu. Zní to velice vznešeně, nemám pravdu?

Nemám vlastně ani moc ponětí o čem bych měla psát. Jsem unavená, zničená a vyřízená životem a všimněte si, že jsem na tom už tak špatně, že jsem k vyjádření mého špatného rozpoležení dokázala vynaložit takové úsilí a popsala jsem ho hned třemi výrazy. Za ty tři roky, co tohle svaté místo existuje, se mi velice zvýšila slovní zásoba. Taky se mi velice snížilo IQ a to hlavně proto, že celý den dokážu sedět u počítače a dívat se na to, jak někdo na YouTube dává videa o tom, jak hraje hry, jak celý den říká něco nastejno jako jeho kamarád, jak si spletl křečka s hopíkem, jak zachraňuje den a tak dál. Slendrpedobear.

Protože je to první článěk po dlouhé době, nebudu to moc protahovat. Radši se zase půjdu na něco podívat. Jsem ráda, že to tady zase dost krutě rozjíždíme. Těste se na ostré zatáčky a drsné sešupy! Nevím co má znamenat "pro ana blogy" a tak to hodím za hlavu a jdu se dívat na gilmorova děvčata a nebo na chirurgi a nebo si budu hrát na chirurga a půjdu operovat polštáři jeho pneumototorax, což nic neznamená, ale zní to chytře.

Zdareček a šáteček
hlavně tobě čtenáři, který si tu byl minulý týden ve středu a ve čtvrtek, tebe si opravdu vážíme
ále teď už vážně
ahojkypahojkyčahojkyladonky
vonímitukuřecívývar
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Sasha Sasha | Web | 23. july 2013 at 17:13 | React

vitaj späť na blogu :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama