Každý den se snažíme vám přinášet čerstvé zprávy ze života dvou né tak pomatených obyvatelek, jejichž existence nezávisí jen na vašich diváckých hlasech, ale na nekolika dalších skutečnostech, které mohou být zobrazený jen po čtrnácté hodině. Je mi upřímně jedno zda vás můj text zaujal, ale v případě že ano si dovolím vás nasměrovat pod naše záhláví, kde je k nalezení další snůžka keců, ještě více matoucí než samotní první dojem z našeho blogu. Pro lepší orientaci na našem blogu jsme se i my, zastánci nerubrikových stránek, odvážili vám dokázat, že vás dokážeme zaujmout:


Dej lajk, pokud si myslíš že dokážeš napsat svoje jméno loktem, se zavřenýma očima nebo pokud se ti líbí stránka Nadrženost. Nevím, jak bych tuto rubriku jinak popsala, jelikož se zde nachází vše, čemu dáváme lajk.

Ale pozor, co to tu smrdí - aha to je náš blog vstávající z hrobu a přinášející s sebou nový článek! Proč ne?

29. july 2013 at 14:20 | Fetnu Raito-kunová a její imaginární kamarád, který vás vidí! A myslim to vážně, ty prase! |  Naše inteligentní, demokraticky nezávislé, škodlivější než život, ostřejší než kečup, hrozivější než Orochimarova ranní hygiena, mocnější než hnijící velrybí zdechlina; řeči.
"Náš Joy sestrojil stroj.
Náš Tod uved ho v chod.
Náš Jouk mu do něj pšouk,
mašin se polámal, ooooi!"


Dobrý den, já zdravím vás! Jsme zpět a další keci v kleci čekají vás přeci! S Fetnu jsme se rozhodli, že se vrátíme zpět na náš blog, protože ho máme rádi, celou dobu tu na nás čekal, nepodvedl nás s žádnými jinými autory a jmenuje se hopno žába. Proč?
Protože Hypno žábu má každý rád!

Málem bych zapomněla na naše dva další spoluautory, které můžete blíže poznat v.. přdešlém článku. Zrovna jsem sem chtěla vložit odkaz,a le zjistila jsem že mi to nejde, možná proto, že mám syndrom karpálního tunelu. Nevadí, alespon sem dám jedem sexy záběr našeho splubrogera.
Tohle je Ryuuzaki Guy, náš věrný čínský poskok, skoro jako Shanghai Kid. Nebýt toho obrovského sombréra (olé!), všimli bychom si i jeho pravé ruky, která mu sedí na rameni - Mascarponeho.
Ano, vskutku jsme skvělý tým, skoro jako Vyvolení (Lepší zůstanou!). Teď je čas se rozloučit, nejsem totiž blogerka na plný úvazek a nemůžeme tady truchlit celý den.

P. S.: Je nutné povšimnout si toho kvetoucího zázraku níže pod článkem. Ano, správně, je to naprostá novinka našeho blogu - nesmyslná anketa číslo jedna! Hlasujte a vyhrajte červeného bludišťáka!
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 FetePeteKeteMete FetePeteKeteMete | Web | 29. july 2013 at 15:00 | React

voldemort nemá nos!! to jenom k tý anketě! :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama