Každý den se snažíme vám přinášet čerstvé zprávy ze života dvou né tak pomatených obyvatelek, jejichž existence nezávisí jen na vašich diváckých hlasech, ale na nekolika dalších skutečnostech, které mohou být zobrazený jen po čtrnácté hodině. Je mi upřímně jedno zda vás můj text zaujal, ale v případě že ano si dovolím vás nasměrovat pod naše záhláví, kde je k nalezení další snůžka keců, ještě více matoucí než samotní první dojem z našeho blogu. Pro lepší orientaci na našem blogu jsme se i my, zastánci nerubrikových stránek, odvážili vám dokázat, že vás dokážeme zaujmout:


Dej lajk, pokud si myslíš že dokážeš napsat svoje jméno loktem, se zavřenýma očima nebo pokud se ti líbí stránka Nadrženost. Nevím, jak bych tuto rubriku jinak popsala, jelikož se zde nachází vše, čemu dáváme lajk.

Dog days are over! NO! NO!

18. february 2012 at 15:59 | Čaj, který se Vás dotéká. |  Naše inteligentní, demokraticky nezávislé, škodlivější než život, ostřejší než kečup, hrozivější než Orochimarova ranní hygiena, mocnější než hnijící velrybí zdechlina; řeči.
Konečně!
Za celou dobu, co mám noťase jsem nedostala přesně takovou chillovou náladu jako teď. Sednou si do tureckýho sedu, počítač před sebou, čaj vedle. Všechno si můžete k životu právě přát!

Dlouho jsem Vám o nás nic neřekla, a protože se kvůli tomu cítím opravdu, ale opravdu špatně, neřeknu Vám o nás nic ani dneska.
Není čas. Uklízení a práce a škola a florbal a prezidentování a dělání mezer za každým nesmyslným odstavcem.
a tak si pustíme jednu hrozně fajn písničku, kterou se dneska řídím. Moje angličtina se pořád nezlepšila a tak si text domýšlím sama (Nelenoš! Neeeee-le-nooooš!)

Poslouchejte a trapně plkejte o tom, jaký je dneska pěkný počasí, stejně jako já!


No a když už jsem tak pěkně začala, řeknu Vám o Skins. Znáte skins? Né? tak buď už nemá Váš život smysl nebo se na to podívejte. Skins je seriál o dětech, ale né o ledajakých dětech! O dětech z Anglie. O dětech z Anglie co právě vylezli z kyblíku toho nejúžasnějšího anglického přízvuku světa. Nemůžu Vám říct přesně, co se tam odehrává, protože většina z těch věcí by Vás mohla pohoršit. A teď se na mě podívejte, podívala jsem se na to, mám chillovou náladu a píšu Vám s velkým V, poslouchám Olivii Newton John a Physical, koukám na video kamarádky, která byla v Dublinu a jdu se dívat na Honey and Clover.

Skinujemeskinujemeskinujeme panebožepanebože
cook je frajer a naomi kočka
freddie umře
a jj bude mít holku hežčí než jsem já :(

a ještě něco! Moje máma rozbila okno - zlomila v něm zámek a teď ho přilepuje k oknu číslo dvě, který taky nějakým způsobem dokázala zničit. Mám jí moc ráda, teď mi vaří čočku.

Mejte se smraďoši! zas někdy ^^
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 KatieSalvatore KatieSalvatore | Web | 18. february 2012 at 16:07 | React

Ahoj  
Máš rád/a TVD (The Vampire Diaries)? Jestli ano, přihlaš se prosím do nového fanclubu se spoustou výhod  
http://everything-about-vampire-diaries.blog.cz/1202/fanclub-tvd-prihlas-se
PS: Omlouvám se za reklamu, ale někdy ji každý potřebujeme
PSS: Páni, zajímavý nápad blogu. :) Ještě jsem podobný blog, jako máš ty neviděla :))

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama