Každý den se snažíme vám přinášet čerstvé zprávy ze života dvou né tak pomatených obyvatelek, jejichž existence nezávisí jen na vašich diváckých hlasech, ale na nekolika dalších skutečnostech, které mohou být zobrazený jen po čtrnácté hodině. Je mi upřímně jedno zda vás můj text zaujal, ale v případě že ano si dovolím vás nasměrovat pod naše záhláví, kde je k nalezení další snůžka keců, ještě více matoucí než samotní první dojem z našeho blogu. Pro lepší orientaci na našem blogu jsme se i my, zastánci nerubrikových stránek, odvážili vám dokázat, že vás dokážeme zaujmout:


Dej lajk, pokud si myslíš že dokážeš napsat svoje jméno loktem, se zavřenýma očima nebo pokud se ti líbí stránka Nadrženost. Nevím, jak bych tuto rubriku jinak popsala, jelikož se zde nachází vše, čemu dáváme lajk.

Když miluješ, máš co řešit: Epizoda první, sirovej halibut!

14. august 2011 at 20:10 | slečna Uchihová, druhým jménem Raito-kunová, páchající další zločin proti společnosti uveřejňováním těch zvráceností, které si dovoluje nazývat články a tak ohrožovat své okolí a uvádět nezletilé do stavu panického. |  Dej lajk, pokud si myslíš že dokážeš napsat svoje jméno loktem, se zavřenýma očima nebo pokud se ti líbí stránka Nadrženost.
Protože milujeme Final Fantasy VII, VIII, X a teď už i XIII!
Miluju/jeme toho emo černovlásaka, s pózou číslo 1 a mstivým pohledem číslo 3, který přesně na vlas i na chlup odkopčil od Sasukeho.
Milujeme Lightning která měla být původně Cloud, ale díky těm růžovým vlasům to vůbec není poznat.
Milujeme potenciálně homosexuální dvojici, pořád ze třináctky, z nižch jedna se jmenuje Vanille a ta druhá vypadá hodně jako přetékající ešus plný mužských hormonů (nemohla jsem si to odpustit, proto kradu hlášky Zappa Branigena).
Milujeme skutečnost, že v dílu s na chlup přesnou kopií Uchihovce se objevuje i kopie jeho věrného parťáka Naruťáka, která opět vypadá a chová se na chlup z nosu stejně! Možná se chce stát nějakým Final Fantasy Hokagem. (Ok, nejspíš přeháníme, jelikož jsme zatím shlédli jen trailer, ale spousta lidí si to myslí taky!)
Milujeme cosplaye. (Jak dopadli naše vlastní první a zatím taky poslední cosplaye jste již na vaše vlastní nebezpečí shledli v prvním článku.)


Tento článek je ten úplně první v naší nové ještě více nenormální rubrice. Většina inteligentních bytostí nejspíš nepochopí o čem ta rubrika vlastně je, ráda bych vám to tedy vysvětlila. Problém je však v tom, že sama nechápu k čemu je dobrá. Na světě je ale spoustu takových věcí. Vůbec nechápete k čemu je máte, ale prostě je pořád máte. Například bílá pastelka. Většina lidí moc často pastelky stejně nepoužívá, ale když už nějakou použijí, v devíti z deseti případů to nikdy není bílá. Ta jedna jediná výjimka z deseti bych nejspíš byla asi jenom já, jediný člověk, který schopný se tímhle tématem zabívat, a co je horší, sepsat o tom tak dlouhý odstavec. Doufám, že jste konečně už pochopili o čem tato rubrika bude, a buďte si jisti a pamatujte, že u nás je možné všechno.

Snad abych se vrátila k tomu co všechno ještě milujeme.

Poslední dobou jsme se stali velkými fanoušky jisté ryby (ano ryby. o naší rybí uchylce vám povím příště.), kterou velmi často, a většinnou dost zábavně, připravují v Pekelné kuchyni. Je to halibut!
Ano milujeme halibuta.
Když už jsme u toho, milujeme Pekelnou kuchyni.
A taky šéfa Ramseyho.

Když uděláte sirovýho halibuta, šéf to zjistí a vy myslíte, že už se nemůže stát nic horšího, jste přece v pekelné kuchyni. A tak může být halibut klidně mrsknut i do vašich očí. Damn it!!

Milujeme několik velmi sexy kuchařů.
Okouna, platýze a lososa.
Nedodělané hřebenatky.
Fíky, andělské vlasové těstoviny, rajčata, tresku a jablka!

Možná nebudu přehánět, když to uzavřu tím že tento článek a rubrika jsou zaměření hlavně na to, co dost milujeme. Za Fetnu Raito-kunovou i Ryuugu Fetnů Hidegi se pro dnešní článek loučím. Příště se dozvíte opět něco málo z naší milující sbírky a tak to bude pokračovat dokud to nezačne být trapné.
Taky se dozvíme něco málo o naší rybí úchylce, která není vůbec divná a taky proč si myslíme, že jeden kuchař z pekelky vypadá jako Black Star.
Vysvětlíme si pojem kariérní sebevražda, (která může být především brutální v případě kuchaře).
Padne pár slov o symetrii.
Ujasníme si, jak všelijak může vypadat shinigami.
A taky spoustu dalších věcí, ke kterým se dá článek zneužít.

Našli jsme ho! A to je jeden z důvodů proč taky milujeme Kaufland!
Jednou si ho koupím a pořádně ho mrsknu Fetnů do obličeje.
Protože to je jediný tradiční způsob na který můžete halibuta připravit.

Děkuji všem, kteří dnešní článek pochopili.
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama