Každý den se snažíme vám přinášet čerstvé zprávy ze života dvou né tak pomatených obyvatelek, jejichž existence nezávisí jen na vašich diváckých hlasech, ale na nekolika dalších skutečnostech, které mohou být zobrazený jen po čtrnácté hodině. Je mi upřímně jedno zda vás můj text zaujal, ale v případě že ano si dovolím vás nasměrovat pod naše záhláví, kde je k nalezení další snůžka keců, ještě více matoucí než samotní první dojem z našeho blogu. Pro lepší orientaci na našem blogu jsme se i my, zastánci nerubrikových stránek, odvážili vám dokázat, že vás dokážeme zaujmout:


Dej lajk, pokud si myslíš že dokážeš napsat svoje jméno loktem, se zavřenýma očima nebo pokud se ti líbí stránka Nadrženost. Nevím, jak bych tuto rubriku jinak popsala, jelikož se zde nachází vše, čemu dáváme lajk.

Jsem moc neschopná vymýšlet název článku, proto ho budu čím dál trapněj prodlužovat, dokud nám z toho všem nevypadaj vlasy. Ach, přestaňme žehnat internetu.

21. august 2011 at 21:22 | slečna Uchihová, druhým jménem Raito-kunová, páchající další zločin proti společnosti uveřejňováním těch zvráceností, které si dovoluje nazývat články a tak ohrožovat své okolí a uvádět nezletilé do stavu panického. |  Dej lajk, pokud si myslíš že dokážeš napsat svoje jméno loktem, se zavřenýma očima nebo pokud se ti líbí stránka Nadrženost.
Don't stop, hidyhidy! Ano tak to zpívám já!

Dnes se vám výjmečně nebudu snažit mým článkem něco sdělit, a co si budem nalhávat, do teď se mi to a stejně ani jednou nepodařilo.

Ještě jeden malý kousek originálu. U téhle verze vám nebuudu popisovat jak to zpívám já, jelikož bysme to nemuseli přežít. Ano, první osoba čísla množného, nevím proč ale hodí se mi tam a né, neovládájí mě další záchvaty překlepů. Don't stop gitygity! Aaaa áá!
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama