Každý den se snažíme vám přinášet čerstvé zprávy ze života dvou né tak pomatených obyvatelek, jejichž existence nezávisí jen na vašich diváckých hlasech, ale na nekolika dalších skutečnostech, které mohou být zobrazený jen po čtrnácté hodině. Je mi upřímně jedno zda vás můj text zaujal, ale v případě že ano si dovolím vás nasměrovat pod naše záhláví, kde je k nalezení další snůžka keců, ještě více matoucí než samotní první dojem z našeho blogu. Pro lepší orientaci na našem blogu jsme se i my, zastánci nerubrikových stránek, odvážili vám dokázat, že vás dokážeme zaujmout:


Dej lajk, pokud si myslíš že dokážeš napsat svoje jméno loktem, se zavřenýma očima nebo pokud se ti líbí stránka Nadrženost. Nevím, jak bych tuto rubriku jinak popsala, jelikož se zde nachází vše, čemu dáváme lajk.

I WANT TO BREAK FREE! a Fran se párkrát zadařilo na předkrmech.

27. august 2011 at 21:19 | Ryuuga Fetnu Hydegi. Čaj, který se vás dotéká. Příborník. Baťůžek. Artičok a Wafleeee! |  Naše inteligentní, demokraticky nezávislé, škodlivější než život, ostřejší než kečup, hrozivější než Orochimarova ranní hygiena, mocnější než hnijící velrybí zdechlina; řeči.

Byl pozdní večer - 27. srpna -večerní srpen - byl lásky čas.


HOVEN!


Takže zdravím vespolek,
ovšem, je deštivé počasí, což znamená, že musím napsat článek. Né, vlastně to znamená jenom to, že jsem venku zmokla, jsem naštvaná, přežraná a nudím se. To vše a ještě víc obnáší deštivé počasí u mě. Dále vám můžu povědět o neskonalé kreativitě, perverznosti, perspektivnosti a podlézavosti. Nechci však, aby si moji čtenáři cítili špatně a zanedbaně a proto nebudu vyprávět o mně, ale o dnu, který jsem dnes prožila.


Začalo to ráno, 12. hodina odbila a lampa ještě svítila. Bylo totiž šero a já nemám ráda šero u mě v pokojíčku. Vstala jsem z postele, podívala se do zrcadla - lekla se a odešla se podívat, co vlastně máme v lednici, aby mi to máma mohla udělat na brunch. Nastal zvrat! MOJE MÁMA NEBYLA DOMA! Takže jsem se líně odplazila zpátky do pokoje, abych si ustlala, podívala se na facebook (:() a převlékla se do něčeho, co vypadalo líp než moje pyžamo. Zabralo mi to dobré dvě hodiny. Ústní hygiena je přeceňovaná. Teď přejdu k části, na kterou jsem opravdu pyšná. Víte, poslední dobou s fete trpíme vážnou úchylkou. Jde o pořad….ale není to jen tak ledajaký pořad. HELL'S KITCHEN nám sebralo naše mladistvé srdce a přidalo ho do přílohy k halibutovi. Amen. - Takže abych se dostala k tomu, co jsem dokázala…udělala jsem tousty! z celého toustového chleba a k tomu míchaná vajíčka! Byla jsem na sebe tak pyšná a už jsem si představovala, jak budu brzo stát v Ramseyho kuchyni a on na mě bude řvát, aach..Ave Gordon. Co se dělo dál mi teď ani nepřijde tak podstatné, chci vám říct o další úchylce, která nás doslova posedla. Týká se okrajově také Pekelné kuchyně - je to vážná věc lidi, měly bychom se dát léčit. Jsme doslova ujetí na halibutech. Halibut je druh ryby, kterou Ramsey podává v Pekelce. Říkáte, že nejde být ujetá na rybě? Když v pořadu komentátor říká, že je někdo v nemocnici a vy vykřiknete, že doufáte, že to není halibut! tak máte potvrzeno, že ujetí jste. Když si říkáte, že kdyby jste byli v Pekelné kuchyni, chcete aby místo vaší rodiny přišla Tanya Steelová s Halibutem ruku v ruce, taky vám to na ujetosti neubere. Čímž se dostáváme k naší další úchylce - Tanya Steelová. Tanya Steelová byla porotkyně - neboněcotakovýho - v 6. řadě PK. K milování a neustálého snažení se najít o ní něco na internetu vedlo jen to, že když ji Ramsey jmenoval, udělala jsem obličej, který můžu znázornit pouze tímto smajlíkem - >:-J. Vypadá to zvrhle, ale za to může jenom Tanya Steelová!


Nemůžu vám o tom psát dál, zničilo by mě to a vás snad taky.


Takže přeju dobrou noc, dobrou chuť a nezapomeňte se podívat na Hell's Kitchen. *_*


Ten Halibut je syrovej! Ta rýže křupe mezi zubama! Dejte mi svůj rondon a odejděte z Pekelné kuchyně.
(Buď ti požehnáno óó převeliký Šéfe!)
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama