Každý den se snažíme vám přinášet čerstvé zprávy ze života dvou né tak pomatených obyvatelek, jejichž existence nezávisí jen na vašich diváckých hlasech, ale na nekolika dalších skutečnostech, které mohou být zobrazený jen po čtrnácté hodině. Je mi upřímně jedno zda vás můj text zaujal, ale v případě že ano si dovolím vás nasměrovat pod naše záhláví, kde je k nalezení další snůžka keců, ještě více matoucí než samotní první dojem z našeho blogu. Pro lepší orientaci na našem blogu jsme se i my, zastánci nerubrikových stránek, odvážili vám dokázat, že vás dokážeme zaujmout:


Dej lajk, pokud si myslíš že dokážeš napsat svoje jméno loktem, se zavřenýma očima nebo pokud se ti líbí stránka Nadrženost. Nevím, jak bych tuto rubriku jinak popsala, jelikož se zde nachází vše, čemu dáváme lajk.

Fetnu Raito-kunová odpověděla na otázku "Co pro vás znamená toaletní papír?" s výběrem možnosti "Všechno" a "První pomoc".

18. august 2011 at 16:54 | slečna Uchihová, druhým jménem Raito-kunová, páchající další zločin proti společnosti uveřejňováním těch zvráceností, které si dovoluje nazývat články a tak ohrožovat své okolí a uvádět nezletilé do stavu panického. |  Téma týdne
Aha.
Hmm. Né, že bych chtěla něco podotýkat nebo snad něco naznačovat. A už vůbec né kritizovat. A ani náhodou, vůbec ani trošičku se to netýka jisté stránky, díký které si můžu vést svůj extra-vagantish blog. Ale když už jsme u toho, přesně tahle samá, stejná internetová stránka mě čím dál častěj uvádí k představě, že nakonec možná nejsem ten nejšílenější člověk na světě.
Ale nebudeme to přehánět.
Všichni dobře víme, že když je řeč o přehánění a dramatizovaní já jsem mistr v oboru, ale teď pár slov o tom, co bych dnes ráda pověděla internetovému světu.
Dnes ráno mi bylo slavnostně sděleno mým prohlížečem, že blog.cz se opět rozhodl potrápit hlavičky svých uživatelů, a ano další netradiční téma týdne je na světě! Od Sexu, Smrti, Českého jazyka přes Porno jsme se dostali až k Toaleťáku.
Proč ne?
Dalo by se říct, že celá zdejší blogařská populace bude mít do konce týdne v hlavě jedinou věc.
To bych zase přehnala, ale stejně.
Všichni budou přemýšlet o smyslu toaletního papíru, svět bude ještě trochu víc zvrácenější.
Jsem nesmírně šťastná, že konečně nadešel čas, kdy i já mohla objevit tu spránou poezii podle mého gusta. Jak jinak, báseň o toaletním papíru.

Pro mě osobně je toaletní papír samozřejmě tou nejduležitějši věcí, bez které by zkolaboval i sám pan vesmír. Je mocnější než si myslíte. Když v pohádce Byl jednou jeden král, odpověděla dcera svýmu tatínkovi královi, že ho má ráda jako sůl, byla to jistě dost silná metafora ale já bych na jejím místě zvolila jiné přirovnání. A ano, už jsme zase u toaleťáku.

Král seděl a kupředu hleděl ze svého trůnu. V místosti bylo několik lidí, včetně něj a jeho 3 dcer. (Jelikož tuto pohádku už nikdo dlouho neviděl, nemůžu vám podat přesné informace o počtu shromážděných lidí, a o přesněm sběhu situace, proto budu improvizovat.) Již dvě z nich odpěvěděli na jeho veledůležitou otázku, která byla veledůležitá už jen proto, že se ptá král.
"Máš mě ráda jako co?" tak zněla otázka vyřknuta z jeho zazobaných úst a i když tahle věta není správně spisovně položená, nikomu to nevadí. Je to přece král a já už si tu scénu prostě nepamatuju.
První a druhá dcera ze sebe vymáčkli něco ve smyslu "Mám tě ráda jako všechny ty drahý krámy který mi kupuješ, protože na to máš. Vždyť jsi přeci král."
Král byl spokojen. Jeho ego bylo jako vždy, plně dobité na 125 %.
Předstoupila třetí dcera a příběh se konečně dostává k finální pointě. "A co ty jak mě máš ráda?" zopakoval zatím zcela uspokojený král, opět gramaticky špatně složenou větou.
Královo dítě se vůbec nestydělo a řeklo to narovinu: "Mám tě ráda jako toaletní papír."
Myslím, že není třeba dodávat co nastalo potom, ale já si to stejně neodpustím.
Všem přítomným klesla čelist, tak nízko, jak jen to bylo pro tehdejší dobu vhodné. Obočí samým údivem vystartovalo až k nebi. Potom už následovala jen řada drastických scén a trapných momentů.
Odpověď byla jistě odvážná, ale i přesto dal král shodit všechny místní dodávky toaletního papíru do moře nebo do jakékoliv vody která se v té pohádce objevila.
Jaká krize nastala potom si dokážeme podrobně představit jen po shléhnutí filmu 2012.

Na závěr jedna zajímavost:

Věděli jste, že...
Když jsem byla malá, říkala jsem toatelnímu papíru záchoďák?
Pozor! Nepleťte si záchoďák s Pánem Záchodů, to už jste někde jinde.

Myslím, že pro dnešek stačí.
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama