Každý den se snažíme vám přinášet čerstvé zprávy ze života dvou né tak pomatených obyvatelek, jejichž existence nezávisí jen na vašich diváckých hlasech, ale na nekolika dalších skutečnostech, které mohou být zobrazený jen po čtrnácté hodině. Je mi upřímně jedno zda vás můj text zaujal, ale v případě že ano si dovolím vás nasměrovat pod naše záhláví, kde je k nalezení další snůžka keců, ještě více matoucí než samotní první dojem z našeho blogu. Pro lepší orientaci na našem blogu jsme se i my, zastánci nerubrikových stránek, odvážili vám dokázat, že vás dokážeme zaujmout:


Dej lajk, pokud si myslíš že dokážeš napsat svoje jméno loktem, se zavřenýma očima nebo pokud se ti líbí stránka Nadrženost. Nevím, jak bych tuto rubriku jinak popsala, jelikož se zde nachází vše, čemu dáváme lajk.

ON ŽIJE! aneb možná návrat do světa živoucích blogů.

3. july 2011 at 16:47 | Ryuuga Fetnu Hydegi. Čaj, který se vás dotéká. Příborník. Baťůžek. Artičok a Wafleeee! |  Naše inteligentní, demokraticky nezávislé, škodlivější než život, ostřejší než kečup, hrozivější než Orochimarova ranní hygiena, mocnější než hnijící velrybí zdechlina; řeči.
Ohayou! Itadaikimasu, Mendoksena, Dattebayo!

Dneska mám psací náladu, takže budu psát a bude mi jedno, o čem budu psát. Klidně bych řekla, že teď dávám tak 200 úhozů za minutu, ale radši to nebudu zkoumat, pak bych byla akorát zklamaná. Celej den poslouchám dokola písničky z Glee, asi se ze mě stane zpěvačka. Možná, že až s Fetnů vyrosteme a budou z nás princezny jak jsme si slíbily, tak ona bude prvotřídní manželka jak prohlašovala, když byla maličká a já budu prvotřídní zpěvačka jak prohlašuju teď. Strašně živě si dokážu naše království s Fetnů představit, můj princ bude samozřejmě Sasuke, protože mu chci pomoct rozšířit jeho Uchiha klan. Né že by se ve mně schovávalo něco perverzního, to neříkám, jen se na tu obnovovací část těším. Fetnů si vezme Naruta a budou spolu mít plno kudrnatých lišek. Všude po království se budou procházet všechny naše oblíbený postavy. Všechny! Já bych byla štěstím bez sebe, kdybych se šla jen tak projít a najednou uviděla Clouda s Aeris jak jdou a povídají si! To by bylo tak boží! Kéž by se mi o tom někdy zdál třeba sen. Né, to né, mně se zdají sny jenom o tom, že mám ditě - byl to kluk a jmenoval se Austin, ale všichni mu říkali Huston (Hjůstne máme problém!) a on plakal a řval na mě, že jsem nedokázala napsat ani jeho jméno. Pak v tom snu byla grilovačka. Dala jsem si nějaký moc dobrý maso a takový ty malý bílý klobásky, učili jsme se o nich v němčině, Nürnberger Bratwürste nebo tak nějak. Hrozně mi chybí němčina. Neodsuzujte mě za to, ale mě vážně baví. Určitě je to tou učitelkou, máme skvělou učitelku, je to sice taková furie a ze začátku roku jsme mysleli, že jí začíná menopauza, ale je úžasná a dokáže vás ten jazyk vážně naučit. Jsem ráda, že jí budeme mít i příští rok. Úplně jsem se myšlenkama dokázala stočit od psací nálady až ke škole. Vždycky to tak je, vždycky všechno skončí u hoven nebo u školy. Je to prakticky to samí.


Když to má být umělecké a připlete se vám tam moje mladší sestra a zkouší se tvářit líp než a vy a vy víte, že jí to nikdy nepůjde, protože jsme s Fete mnojem krásnější a ještě k tomu vám maličko kouká výstřih a klíční kosti a připadáte si mnohem hubenější než ve skutečnosti jste.
Huray! Huray!


Chtěla bych si teď strašně udělat takovou tu pohodovu atmošku v pokojíčku, zatáhnout si žaluzie, který nemám, zapnout PS3, kterýho má bratr vedle v pokoji, číst si knížku, koukat se na Kaisera a Lábuse a přitom pít kávu Jacobs z pytlíčku 3 v 1. Nejlepší by bylo, kdyby tady seděla i fete a dělaly jsme tohle všechno spolu. Pak by jsme si zahrály FF VII, VIII a Kula World a Pandemonium a Crashe Bashe a všechny naše ostatní oblíbený demíčka. Proč jen musí naše domácnost trpět finanční krizí? Proč my a né oni?!! Napsala jsem celý 432 slov a už mi pomalu vážně dochází nápady. Vyčerpala jsem svojí slovní zásobu. Víc slov už neznám. Doufám, že mě brzo zase přepadne psací nálada a řeknu vám, co úžasnýho se děje v mým životě nebo proč mi ta opička sedí na rameni a né na hlavě.

Mám vás ráda i když vás neznám a určitě jste si to nepřečetli až do konce. Ani Fete si to určitě nepřečte až do konce a určitě na mě bude naštvaná, protože ona chtěla napsat revoluční článek ON ŽIJE, aby se zvedla naše návštěvnost, protože moje spolublogařka jak všichni víte, je lepší spisovatelka než já. Ale jednou to s náma dopadne jako ve špatným filmu a já vydám knížku a ona bude pracovat ve fastfoodu. NEVER SAY NEVER TO DRUGS AN TO ME! Žijte blaze a né moc draze, radši pošlete peníze mě, abych si mohla pořídit Uraharův cosplay a snažte se moc nesmrdět, lidé vás budou odsuzovat. Poslední hození botou a čus.
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama