Každý den se snažíme vám přinášet čerstvé zprávy ze života dvou né tak pomatených obyvatelek, jejichž existence nezávisí jen na vašich diváckých hlasech, ale na nekolika dalších skutečnostech, které mohou být zobrazený jen po čtrnácté hodině. Je mi upřímně jedno zda vás můj text zaujal, ale v případě že ano si dovolím vás nasměrovat pod naše záhláví, kde je k nalezení další snůžka keců, ještě více matoucí než samotní první dojem z našeho blogu. Pro lepší orientaci na našem blogu jsme se i my, zastánci nerubrikových stránek, odvážili vám dokázat, že vás dokážeme zaujmout:


Dej lajk, pokud si myslíš že dokážeš napsat svoje jméno loktem, se zavřenýma očima nebo pokud se ti líbí stránka Nadrženost. Nevím, jak bych tuto rubriku jinak popsala, jelikož se zde nachází vše, čemu dáváme lajk.

Článek, co vzešel z nudy, hlavně Kakao.

4. july 2011 at 13:12 | Ryuuga Fetnu Hydegi. Čaj, který se vás dotéká. |  Naše inteligentní, demokraticky nezávislé, škodlivější než život, ostřejší než kečup, hrozivější než Orochimarova ranní hygiena, mocnější než hnijící velrybí zdechlina; řeči.
Dobrý banán vespolek! Jmenuju se Tiffany a je mi 7 let. Nemám oči ani nos a proto píšu tenhle článek.

Daly jsme si s Fete takovej úkol. Jde o to, že na náš blog musíme každý den přidat nějaký článek, aspoň něco, výplod naší nejhlubší fantazie. Jde nám o zvýšení návštěvnosti samozřejmě, každý blogař má radost, když vám toplist nebo blueboard oznámí, že jste přesáhli hranici návštěvnosti 1000 lidmi. Přesně o to se teď s Fetnů snažíme, máme velké cíle. No, a protože teď Fete nejspíš ještě spí nebo si zrovna čistí zuby nebo vykonává nějakou tu jinou raní hygienu, co ostatní lidé považují za potřebnou, spadá tento úkol na mě.

Budu vám tedy povídat pohádku o Princezně Fete a hrášku tancujícím na písničku Born This Way. Nebo radši nebudu, princezny jsme tu měli včera, Fete se to sice moc líbilo, ale já vám budu radši vyprávět o něčem jiným. Řeknu vám, co se mi zase zdálo!! Jooš! Zdál se mi jedinečný hokejový sen, který se tu objevuje pouze jednou za století. Byla jsem ve škole, kde se objevilo nespočet kabin, vlastně celá škola byla postavená z hokejových kabin, ale trochu to taky vypadalo jako podzemní garáže vedle v baráku, kam jsem se občas vkrádala a jedla tam svůj jogurt. No jde o to, že tam byla celá moje třída oblečená ve výstroji, v dresu s logem naší školy a svým jménem na zádech a velkým P1A znakem. Možná, že šlo o sportovní den. Nedávno jsme měli sportovní den, asi tak před měsícem a hráli jsme volleybal, takovou tu děsně chytrou hru, kdy "bagrem" nebo "prstama" musíte odpálit míč. Když jsem byla menší a poslouchala takový zápasy v televizi, vždycky jsem si myslela, že tam vážně mají bagr, kterej sem si tehdá představovala jako traktor a ten jim tam jezdí. Možná by takhle šel udělat novej styl volleybalu! Zemědělský volleybal, zahrajete si, zryjete. To zní dobře! Nechám si to patentovat.Přidáváme další fotku ze života Fetnůs. Když si Fete hraje na umělkyni, nastaví si u vás na foťáku supermakro a fotí. Většinou z toho vzejde pampeliška. Někdy z toho vzejde "mrtvá liška". Muahahahahaa! *sasuke evil laugh* Někdy si tu pampelišku strčite za brýle a připadáte si modelově, ale přitom dostanete alergickou reakci, protože nemůžete čichat pyl a metanfetaminy.

Tak teď budu originální a začnu trapně plkat o tom jak je hrozný počasí! až na to, že tak strašný počasí není. Je zataženo s občasným deštěm, Bio zátěž se pohybuje okolo 1 a v průběhu dne můžeme očekávat polojasno až jasno s občasnou dešťovou přeháňkou. Né, není to zas tak špatný počasí. Je to ideální počasí na čtení, psaní a počítání.

A teď vám přednesu krátký něco co mi zrovna poslala Fete: "Sbor duchů, Jeden hlas přírody a 18 dalších přátel se zúčastní akce "Vilémova poprava."
Sbor duchů pozval uživatele Vilém do skupiny Smrt - návrat do země." Doufám, že tě to potěší. Já se cítím depresivně.

Tak a já bych řekla, že pro dnešek už je to všechno zapečetěný, třeba mě ještě dneska přepadne psací múza nebo lůza nebo ŽOLÉK! ale přidám to až zítra. Mějte se blaze a pořád né moc draze. Mám vás pozdravovat od opičky Benny, co vypadá jak pes a přesunula se mi z ramena na hlavu. Vařená rýže vám vyřizuje brzké uzdravení a já naposledy točím lasem dokola a ječím jupííjééj a čus.

 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama