Každý den se snažíme vám přinášet čerstvé zprávy ze života dvou né tak pomatených obyvatelek, jejichž existence nezávisí jen na vašich diváckých hlasech, ale na nekolika dalších skutečnostech, které mohou být zobrazený jen po čtrnácté hodině. Je mi upřímně jedno zda vás můj text zaujal, ale v případě že ano si dovolím vás nasměrovat pod naše záhláví, kde je k nalezení další snůžka keců, ještě více matoucí než samotní první dojem z našeho blogu. Pro lepší orientaci na našem blogu jsme se i my, zastánci nerubrikových stránek, odvážili vám dokázat, že vás dokážeme zaujmout:


Dej lajk, pokud si myslíš že dokážeš napsat svoje jméno loktem, se zavřenýma očima nebo pokud se ti líbí stránka Nadrženost. Nevím, jak bych tuto rubriku jinak popsala, jelikož se zde nachází vše, čemu dáváme lajk.

Trochu-Smutné-Zprávy no Jutsu!

16. june 2011 at 20:45 | slečna Uchihová, duhým jménem Raito-kunová, páchající další zločin proti společnosti uveřejňováním těch zvráceností, které si dovoluje nazývat články a tak ohrožovat své okolí a uvádět nezletilé do stavu panického.
Sešli jsme se zde, abychom uctili památku dnes již skoro mrtvého blogu, nacházejícího se v kritickém stavu zvaném Autorbloguprostěnevícoříct-virus. Ze začátku to byl velmi šťastný a zdravý blog o který se jeho tři autoři starali s láskou, pochopením a obdařovali ho denně něžnými kliky a občas i svůdnými dvojkliky, vrrr. Ale postupem času autorská láska upadala a blog se začal cítit osaměle s 6 návštěvníky týdně. Byli to smutné časy, ale tím to nekončí. Když už to vypadalo nejhůř, bylo to ještě horší. Blog začal mít deprese a myslel si že je tlustý. Cítil se osaměle. Jeho stav se zhoršil a proto tu dnes sedíme a modlíme se v jeho obnovení a upřímně si přejeme aby opět rodil další krásné a zdravé články jako tomu donedávna bývalo. Á upřímně... děkuji.

Milujeme Tě fetnu.blog.cz
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama