Každý den se snažíme vám přinášet čerstvé zprávy ze života dvou né tak pomatených obyvatelek, jejichž existence nezávisí jen na vašich diváckých hlasech, ale na nekolika dalších skutečnostech, které mohou být zobrazený jen po čtrnácté hodině. Je mi upřímně jedno zda vás můj text zaujal, ale v případě že ano si dovolím vás nasměrovat pod naše záhláví, kde je k nalezení další snůžka keců, ještě více matoucí než samotní první dojem z našeho blogu. Pro lepší orientaci na našem blogu jsme se i my, zastánci nerubrikových stránek, odvážili vám dokázat, že vás dokážeme zaujmout:


Dej lajk, pokud si myslíš že dokážeš napsat svoje jméno loktem, se zavřenýma očima nebo pokud se ti líbí stránka Nadrženost. Nevím, jak bych tuto rubriku jinak popsala, jelikož se zde nachází vše, čemu dáváme lajk.

Výkřiky do tmy, odchod do černa a další temné myšlenky, které komplikují život Vám i lidem ve Vašem okolí, proto je přeci jen lepší umřít předčasně, vždyť život je návykovej a někdy zabíjí.

29. april 2011 at 19:09 | slečna Uchihová, duhým jménem Raito-kunová, páchající další zločin proti společnosti uveřejňováním těch zvráceností, které si dovoluje nazývat články a tak ohrožovat své okolí a uvádět nezletilé do stavu panického. |  icq
Kdesi v hluboké historii jednoho lednového odpoledne, přepadnul mě úžas a patrné známky osvícení.

Zde již několikrát zmiňovaná Mc-Mcimci Kristýna McBoží překonávala težké stonající období. Proto potřebovala někomu urgentně sdělit své pocity, obavy a problémy. Já, jako správný praktický psycholog jsem její přání vyslyšela.

Pozn. Následující text může způsobit extémní újmu. Dokonce tak vysokou, že pro to zatím nebylo nalezeno konkrétní slovo, které by tuto intenzitu dokázalo přiblížit. Pro zmírnění napětí je dobré použít klobouk, či jinou podobně exttravagantí pokrývku hlavy.

Mc-mcimci27.1.2011 16:24
CO CHCEŠ SI SNAD DÁT OLEJ

Mc-mcimci27.1.2011 16:28
nevim
Mc-mcimci27.1.2011 16:30
ale vim že pěticípá hvězda v před dávné galaxii se utkala se samotnou publicistickou davidovou hvězdou v kabaretním koloseum při hromadné mobilizaci zpěvně talentovaných černochů, za pochodu indiánského senátu kolem nacistů
Mc-mcimci27.1.2011 16:31
ale to ví každé malé dětsko
Mc-mcimci27.1.2011 16:36
nechceš mi říct že nepíšeš protože tě stáhla americká vláda demokratických čínských politiků při obnažování extrémistů na komisionálním přezkoušení dr.oetkera při mocných newtnových barokních skladbách a znějících wattových varhan??
Mc-mcimci27.1.2011 16:41
Snad za to nemůže prasečí chřipka která se nám živě hlási z valašského meziříčí, online ve dne v noci, za deštivých podmínek,pobíhající kolem rozžhavené urny lorda voldemorta který pověřil všechny nešťastlivce z ruska přidáním tebe na AJSÍKJŮŮ
Mc-mcimci27.1.2011 16:41
Taky tě bolí zuby? Mě děsně!
Mc-mcimci27.1.2011 16:48
Ale ne, je to tady, usadilo se mi akné v kuchyni díky teleportálům hvězdných válek, pobíhá mi tu i mr.yoda a živá voda anety langerové, která usedla na záchodový trůn při 360° kde se pohybují mikročástice chorobných bakterií zvané linka bezpečí, protože molekuly v jaderných elektrárnách byly spořádány atomy přímo na panu hraběti chozé armandu, telenovelské hvězdě která nejí špenát jako pepek námořník ale jako Jan pavel II,maxi king papež, toaleťák nepoužívá, a je proti organizacím beta eta, jeho teta běta, je jetá ... a to vysvětluje problémy s hemeroidy v anglosazské republice ve francii kam lišky chodí dávat dobrou noc, takže pochop že mám strach a špionky ani endy a jerry a jeho kamarádi nejsou schopni tolerovat moje rasové zbarvení a mou příslušnost k církvi, ohleduplně tě žádám jako ministr vnitra Radek John, vykuř mi ho krásko, dokud orochimaru nenapadne pískoviště za tvým barákem a bavlnu zprovodí navždy ze světa!
Mc-mcimci27.1.2011 16:50
Ste ještě na telefonu?
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 McBoží McBoží | Web | 29. april 2011 at 19:20 | React

no co sem byla nemocná no :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama