Každý den se snažíme vám přinášet čerstvé zprávy ze života dvou né tak pomatených obyvatelek, jejichž existence nezávisí jen na vašich diváckých hlasech, ale na nekolika dalších skutečnostech, které mohou být zobrazený jen po čtrnácté hodině. Je mi upřímně jedno zda vás můj text zaujal, ale v případě že ano si dovolím vás nasměrovat pod naše záhláví, kde je k nalezení další snůžka keců, ještě více matoucí než samotní první dojem z našeho blogu. Pro lepší orientaci na našem blogu jsme se i my, zastánci nerubrikových stránek, odvážili vám dokázat, že vás dokážeme zaujmout:


Dej lajk, pokud si myslíš že dokážeš napsat svoje jméno loktem, se zavřenýma očima nebo pokud se ti líbí stránka Nadrženost. Nevím, jak bych tuto rubriku jinak popsala, jelikož se zde nachází vše, čemu dáváme lajk.

REVOLUČNÍ NÁVRAT-ZNOVUZROZENÍ

24. april 2011 at 15:58 | Obě Fetnů, sešli se zde aby uzavřeli sňatek se zde přítomným článkem a blogem, čili něco na způsob registrovaného partnerství, pokud má někdo nějaké námitky, nechť promluví teď nebo ať mlčí navždy.
Dnes večer: Honba za číší osudu. (Nezávazná konverzace, při venčení hyperaktivního psa:
- Co budou dneska dávat?
- Toho chlápka, Flyna..?
- Kársna a honba za číší osudu!
- Jo, tak to asi ne...)

Co to znamená, není podstatné. Ale, dnes si, moje milá hrstko pacientů, povíme jak krásný den jsme prožily. Já - jakožto Fetnu a Fetnů jakožto lídr-Kazekage-Kazachstán?! Nedokázaly jsme bohužel najít našeho společníka Oročimara, se kterým jsme si dali sraz ve střašidelném hradě (který též nebyl k nalezení), ale i tak jsme si své 2 a více hodiny na matějské užily-přežili (ano, tohle slovo se sem hodí Fetnu!)

Tento den se z nenadání protáhl skoro na celé velikonoční prázdniny. Článek dopisuju se spožďěním, ale pořád Vám můžu poreferovat o tom, co všechno se nám v ten záludný pátek stalo.

Pátek - několikátého - já, Fetnu Raito-kunová a moje sestra..
Nejdřív, jsme si to odvážně námířily na matějskou pouť, s tím, že půjdeme na ty nejhorší atrkace a vyřveme si hlasivky. Skončily, jsme u kolotoče pro děti od 8 do 100 let, kde sedíte na Lochness, točíte se dokola a musíte se míčem strefit do basketbalového koše, který drží velká chobotnice. Zní to až celkem neuvěřitelně že? Protože jsem si k snídani dala krupicovou kaši, tak jsem jeden z kolotočů musela obýhat protisměru hodinových ručiček. Moc dlouho nám to nevydrželo, hned po tom, co jsem vystřelila jednu růži (kterou jsem mimochodem nevystřelila, jenom jsem se na tu paní smutně podívala a ona mi jí dala) na střelnici jsme se sebrali zastavily se ještě u Bungee koule a šly domů. Zastavovaly jsme se v McDonaldu a daly si rebelsky maso! MASO! Ségra z toho byla nešťastná a vyděšená a já jsem se aspoň trochu najedla.

Zjištění týdne (pro nás je to ovšem celoživotní důležitost), Kung Pao jak jsme se domnívali, vlastně není Kung Pao ale (nádech....uf) Koon Bao! Píše se to v jídelním lístku a ten, jak je známe, nikdy nelže!
K nevíře..
Stejně jako jeho pekelně páliví šmaking.
Stejně tak jako nechutně sladká-sladkokyselá omáčka na netradičně obaleném kuřeti.
Stejně jako hora nudlí, která chutnala lépe než vše ostatní.
Stejně tak jako ukradená hranolka z čínské restaurace. Hranolka.
Stejně tak jako nedopitá kola která už se do mě nevešla.
Čínské restauranty rulezZ!

Prezident krade propisky, víme že? Ale práva skutečnost je ještě horší.
Tenhle pán vám řekne víc.


HE TOOK THE WATER!

Náš blog je na úpadku. Smutná skutečnost, která byla zjevná už od začátku jeho existence. Už to není žádná žhavá novinka, a taky už není nejmladší. Pár měsíců se tu jen válel na dně iternetového světa a nepřinášel žářivé usměvy na vaši tvář jak tomu bývalo dříve (stále mluvím k vám mí milý pacienti). Ale náhle nastal v našich mozcích rozbřesk a velké uvědomnění toho, že blogaření má stále ještě svoji cool jiskru. Cink. Proto slavnostně vyhlašuji, že náš blog se stane slavným, opěvovaným, ultrapozemským... (čím?).... místem. Tak a je to zpečetěný. A jestli ne, přijedu k Fetnu domů, udělám kotrmelec dozadu a zas odejdu.
Bill je zmrd a zaslouží smrt. (kulturní vložka na závěr proslovu, jak to tak bývá)
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama