Každý den se snažíme vám přinášet čerstvé zprávy ze života dvou né tak pomatených obyvatelek, jejichž existence nezávisí jen na vašich diváckých hlasech, ale na nekolika dalších skutečnostech, které mohou být zobrazený jen po čtrnácté hodině. Je mi upřímně jedno zda vás můj text zaujal, ale v případě že ano si dovolím vás nasměrovat pod naše záhláví, kde je k nalezení další snůžka keců, ještě více matoucí než samotní první dojem z našeho blogu. Pro lepší orientaci na našem blogu jsme se i my, zastánci nerubrikových stránek, odvážili vám dokázat, že vás dokážeme zaujmout:


Dej lajk, pokud si myslíš že dokážeš napsat svoje jméno loktem, se zavřenýma očima nebo pokud se ti líbí stránka Nadrženost. Nevím, jak bych tuto rubriku jinak popsala, jelikož se zde nachází vše, čemu dáváme lajk.

Keks!!

18. april 2011 at 17:48 | Ryuuga Fetnu Hydegi
Dobré odpoledne, večer, ráno, snídaně, oběd, večeře a k svačině citrón.

Hlásím se Vám z nejoblíbenějšího místa v našem bytě. Jelikož mi na mail chodí takové ty nepěkné zprávy o tom, že se našeho blogu brzo budou chtít jistí nejmenovaní lidé (UFO) zbavit, tak jsem se rozhodla konečně zase jednou něco napsat. Neplačte, nemělo by to být moc dlouhé, nemám nápad, nejsem hvězda, došla mi šťáva a uletěly všechny včelky. Moc bych chtěla poděkovat lidem, kteří drží návštěvnost našeho blogu na 3 za sedm dní. Moc si toho vážíme a všem posíláme dárkový koš a poukaz v hodnotě 5kč (víc naše akciová společnost prodělat nemůže, Kakuzu by plakal).

Měla bych mluvit o tom, co nového, nečekaného a novopečeného - né, tak novopečeného se stalo v našem životě s mou sestřeniční příbuzenskou spolublogařkou. Vlastně se toho moc nestalo, vedeme takový ty nudný životy, jako každý obyčejný člověk v našem věku. Až na skutečnost, že jsme úžasné, včera do nás uhodil blesk a teď máme super schopnosti. Říkejte mi třeba Koblihžena, mojí schopností je střílet koblihy a možnost jich sníst nekonečné množství. Fetnů si vymyslí něco svého, ale určitě jí bude mrzet, že jsem jí Koblihženu vyfoukla, jsem opravdu zlá..zlá holka. Promiň Fetnů! Jinak je všechno jak má být, začala jsem chodit s holkou, kouřit trávu, pít a takový ty věci, co k tomu patří. Cítím se drsně a nebezpečně, když teď dělám všechny tyhle věci. Fetnů je moc pozadu, ale umí Mangekyou Sharingan, takže se jí nebudu smát. Taky se naučila moc pěkně kreslit, nevím, kde se to v ní vzalo, ale asi jsem se zamilovala, nakreslila Ela z Death Note a já ho teď mám schovaného v deskách, aby se mu nic nestalo..nemá sice dokreslenou ruku a vypadá trošku jakoby zvracel, ale stejně vám ho musím ukázat.
No řeknětě, nevypadá to úchvatně, dokonale a tak jako umělecky? Jestli z toho nejste nadšení tak jako já, tak jste asi přišli při nehodě o vkus..

Tím bych se asi rozloučila, brzo to tady zase převezme Fetnů, všechno si přečtou její kamarádky, mně nikdo nic neokomentuje a já se půjdu zahrabat do koutku temnoty a nechám od vás pozdravovat Sasukeho.

Nezapomeňte, že UMĚNÍ JE VÝBUCH! KEKS!
and don´t forget a robot!
j. d. Kisame´s goust
Ahoj Fetnů a zlov mě pak prosím, mám zase životní záčitky co ti musím říct a taky se tě chci zase zeptat jestli mě máš ráda a domluvit se s tebou na tom čtvrtku nebo pátku, aby jsme skákli na tu matějskou ještě :)
Zduřákusákus!!
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Ms.Scriptum Ms.Scriptum | Email | Web | 20. april 2011 at 8:00 | React

*chce svého Kakashiho*

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama