Každý den se snažíme vám přinášet čerstvé zprávy ze života dvou né tak pomatených obyvatelek, jejichž existence nezávisí jen na vašich diváckých hlasech, ale na nekolika dalších skutečnostech, které mohou být zobrazený jen po čtrnácté hodině. Je mi upřímně jedno zda vás můj text zaujal, ale v případě že ano si dovolím vás nasměrovat pod naše záhláví, kde je k nalezení další snůžka keců, ještě více matoucí než samotní první dojem z našeho blogu. Pro lepší orientaci na našem blogu jsme se i my, zastánci nerubrikových stránek, odvážili vám dokázat, že vás dokážeme zaujmout:


Dej lajk, pokud si myslíš že dokážeš napsat svoje jméno loktem, se zavřenýma očima nebo pokud se ti líbí stránka Nadrženost. Nevím, jak bych tuto rubriku jinak popsala, jelikož se zde nachází vše, čemu dáváme lajk.

I want 2%!

3. december 2010 at 18:01 | Ryuuga Fetnu Hydegi
Chcete to slyšet?
Opravdu?
Tak fajn rozzuřený dave,poslouchej,jak se správně přeje k svátku!

Zduřákus Fetnů!
Vítej v pokračování seriálu:Jak neudělat z pokoje plynovou komoru,vlivem vlivných plynů.Tento díl pojednává hlavně o Bleach,Narutovi,Death Note,HIMYM a BBT a o tom,že ti nikdy nebudu lhát o obsahu mých kalhot-Ano mám tam sýr!
Abych začala v Narutovi se stane něco strašlivého!Je to ono,ANO ono TO,co jsem ti chtěla říct celou dobu..Itachi,totiž..začne chodit s Tobim!Husťárna co?!A ano k hokejovému zápasu mezi HC Chakra Konoha a HC Akatsuki No Jutsu*..Akatsuki samozřejmě vyhráli a ve sprchách se znovu ověřovalo jestli je Deidara muž-JE TO MUŽ!
Ze světa Bleach jsme se dozvěděli,že Toushirova výrobna ledu krachuje,zatím co Uraharův obchod pro shinigami a Išidova firma zaměřená na Akatsuki kabáty na míru jsou ve velkém finančním presu a už ani nevědí kam své peníze mají dávat,dále mohu říct jen to,že Orichime a Oročimaru se daly dohromady a měli svadbu plnou véélkých fialových mašlí.
Ve světe Death note se nic moc nověho nestalo,Light je pořád mrtvý,El v čokoládovém nebi touží po tom,aby mu mohl utírat nohy a Misa se stále marně snaží o sebevraždu-nedaří se jí to z jednoho prostého důvodu-chodila na shinigamijskou akademii a v tomto anime vůbec neměla být.
HIMYM a BBT se dají dohromady a budou spolu mít spoustu malých dětí podobných Harry Potterovi,který rape you! Ale nakonec přijde Hagrid a všechny je sní,aby mohl být ještě o něco větší..Z reálného světa smým říct jen to,že termín advíku je znám,a že doufám ve tvůj cosplay Akamara a Endyho(pes) cosplay Šikamara..

*o zápasu HC Chakra Konoha a HC Akatsuki No Jutsu se dozvíte v příštím článku :)

Dále následuje jen přání a můj dlouuhý podpis.
Je mi uplně jasné,že milionům z věcí z tohoto přání nerozumíte,a to je dobře :P
Je tam plno přesmyček a dvojsmyslů a schovaných slov meziřádky..
Nehledejte je!
Žádné totiž nenajdete,my pracovníci Kořínku jsme na takovéto věci roky připravováni..

Došlo mi,že ani nepotřebuju,aby moje články někdo četl..vlastně potřebuju,aby si ho přečetla Kunová,zavolala mi a řekla,že se mi povedl-to mi totiž vždycky zvedne sebevědomí.Přála bych vám všem,aby jste měli někoho,jako je pro mě paní Kunová-ona je totiž awesome-vlastně na stupnici awesomovotosti přesahuje samotného Barneye Stinsona!(ne rozhodně nepřeháním)
Ahoj Fetnů!!

Proč vlastně píšu článek? Inu jsem doma,nemocná a ze českého jazyka jsem dostala za 4,chci si jen dokázat,že dokážu napsat článek bez gramatických chyb a to já samozřejmě nedokážu což mi značně snižuje sebevědomí..

Dnešní týden je nejhorší mezi všemi,opravdu..
Začíná to Úterkem..nejen,že onemocním,ale ještě mi ani nepřidají další díl HIMYM..tak řekněte,na co jsem se teď měla v úterý večer dívat?!Neměla jsem se na co dívat! a tak jsem byla donucena k tomu abych otevřela učebnici němčiny a dělala,že se učím,k tomu chci jen podotknout to,že NĚMČINA SMRDÍ!
Ve středu jsem si snědla první čokoládku z adventího kalendáře což mi značně zvedlo náladu.Nálada klesla v okamžiku,kdy jsem zjistila,že do školy přijde můj úhlavní nepřítel-samozřejmě se mu povedlo mě zfackovat a řádně se mi vysmát-Nemějte strach,nejsem obětí šíkany,my puboši z naší Sošky jen takhle projevujeme jak moc se milujeme..
Čtvrteční ráno bylo ovšem nejlepší,sněhová kalamitiš zneprůjezdnila silnice a celá doprava kolabovala..takhle jsem se velmi dlouho nenasmála,stát na mostě a mávat naštvaným kamioňákům bylo mé vánoční přání..
Dnes je pátek..den s velkým F-proč je s velkým F to sama nevím,nejspíš z toho důvodu,že mi řikají Fetnů!Ve škole to bylo úžasné,klouzala jsem se na ledě,klouzala jsem se po chodbě,klouzala jsem se všude a se všema a bylo mi fajn.Dokonce ani můj rockový chraplák nikoho nezahnal a tak jsem vděčná celému světu,že mám takto tolerantí třídu(Smrdí!),proto jsem všem koupila dárek.Teď už stačí ty ponožky zabalit,nadepsat jména a rozdat.

Zrovna jsem zbaštila trojúhelníček mazacího sýra Veselá Kráva,ale nechci dělat reklamu.

Tak se teda loučím vy moji milovaní nepodstatní kolemjdoucí.
Aby se neřeklo,tak vám přeji pěkné svátky.
Další 3 měsíce mě nejspíše nečekejte,blíží se silvestr a jak všichni jistě víte a sami to zcela určitě doma praktikujete,budu doma sedět pod peřinou a koukat se na novu,jak se ostatní lidi děsně baví..
Tak j.d.goust
a
kdášinys gang´s šulins..
Zduřák Fetnů a nezapomeň mi zalovit!
 

1 person judged this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama