Každý den se snažíme vám přinášet čerstvé zprávy ze života dvou né tak pomatených obyvatelek, jejichž existence nezávisí jen na vašich diváckých hlasech, ale na nekolika dalších skutečnostech, které mohou být zobrazený jen po čtrnácté hodině. Je mi upřímně jedno zda vás můj text zaujal, ale v případě že ano si dovolím vás nasměrovat pod naše záhláví, kde je k nalezení další snůžka keců, ještě více matoucí než samotní první dojem z našeho blogu. Pro lepší orientaci na našem blogu jsme se i my, zastánci nerubrikových stránek, odvážili vám dokázat, že vás dokážeme zaujmout:


Dej lajk, pokud si myslíš že dokážeš napsat svoje jméno loktem, se zavřenýma očima nebo pokud se ti líbí stránka Nadrženost. Nevím, jak bych tuto rubriku jinak popsala, jelikož se zde nachází vše, čemu dáváme lajk.

Wut´s dat?

1. november 2010 at 17:05 | Fetnu Raito-kunová |  icq
Jednoho sychravého mračného dne, tuším že to bylo pondělí, padl na mě černý petr. Bez toho, abych se snažila vám přiblížit mou situaci nespočtem inteligentně tvářících se frází, vám zde poskytnu malý úryvek z internetové konverazce. Hlavní postavy zde hrají; - jakožto, újmou postižený jedinec a má spolužačka Týna zastávající roli (nebo roly) zpovědnice/sociální pracovnice/psycho ložky/poradce pro problémy všeho druhu.

(v textu se objevují sem tam nějaké překlepy a kvůli pravopisným chybám by mě leckdo mohl označit za znehodnotitele českého jazyka, nebo dokonce za člověka hloupého, ovšem já se s tím už dávno srovnala)
Mc-mcimci16:18
ahoj
Fetnu Raito-kunová16:18
děli se mi vážně děsný věci!!!!!
Mc-mcimci16:18
povídej..
Fetnu Raito-kunová16:24
přišla sem z odpoledky musela sem jít do lékarný, jenžě to bych taky musela rozeznat lékarnu od pošty, takže sem tam přišla a tam fronta jak prase až ven tak já si tam stoupnu s tim že čekám u lékárny, odstojim tam půlku frotny a pak si najednou všimnu že za mnou je nápis lékárna takže jak naprostej imbecilní pomatenec teda vejdu najednou do tý lékárny všichni čuměj jak na svatej obrázek proč sem teda stála tu frontu a tak teda v tý lékarně du k pokladní, ta se teda tvářila fakt nadšeně, já na ni milym hlasem dobrý den, ona si tam něco ťuká do compu nevšímá si mě takže odejdu k druhý pokladně, tam zas pro změnu byla ženská s malejma dětmma co tam ťukali do na hello kitty práčky nebo co tak že tam si prostojim takou další čtvrhodinku když si teda konečně ta protivná ženská všimla že sem tam příšla nakupovat a ne pozorovat jí jak se sbližuje se svym počítačem 
a pak sem musela jít se psem
Fetnu Raito-kunová16:25
a navíc!
ještě sem si chtěla koupit čenekový brambůrky a místo toho sem si koupila solený což mě teda úplně dopálilo
Mc-mcimci16:25
:-D:-D:-D:-D::-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Mc-mcimci16:26
hustý
Fetnu Raito-kunová16:27
já už fakt nevim jak dál
Mc-mcimci16:29
xDD jj
sem to šla vyprávět mámě
a slyšel to bratr a směje se :-D

Snad ještě víc než tento text, vám může moje pocity přiblížit tato skladba.

 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama