Každý den se snažíme vám přinášet čerstvé zprávy ze života dvou né tak pomatených obyvatelek, jejichž existence nezávisí jen na vašich diváckých hlasech, ale na nekolika dalších skutečnostech, které mohou být zobrazený jen po čtrnácté hodině. Je mi upřímně jedno zda vás můj text zaujal, ale v případě že ano si dovolím vás nasměrovat pod naše záhláví, kde je k nalezení další snůžka keců, ještě více matoucí než samotní první dojem z našeho blogu. Pro lepší orientaci na našem blogu jsme se i my, zastánci nerubrikových stránek, odvážili vám dokázat, že vás dokážeme zaujmout:


Dej lajk, pokud si myslíš že dokážeš napsat svoje jméno loktem, se zavřenýma očima nebo pokud se ti líbí stránka Nadrženost. Nevím, jak bych tuto rubriku jinak popsala, jelikož se zde nachází vše, čemu dáváme lajk.

Sure, it was a great day.

19. november 2010 at 21:32 | Ryuuzaki Guy
Sou, všichni víte že tento náš blog vedený moji důvěrnou sestřeniční příbuznou a mou maličkostí už je v provozu už nějaký ten pátek. Bohužel poslední dobou jsme ho poněkud zanedbávali. Jelikož nám to bylo líto a částečně taky z obavy, aby se náš blog neurazil a nezačal se pomalu načítat, počínaje dneškem do našeho blogové týmu přibývá nový člen. WOT? WHO? IS HE HOT? OR SMEXY? Čtěte dál a dozvíte se víc a tohle už je ode mě, jakožto Fetnu Raito-kunové vše a předám slovo ... zzzzz.

Was up guys!? Tak ze všeho nejdřív, bych rád všechny upozornil že jsem zvláštní, moje barva pleti je  zvláštní, můj způsob chování, dokonce i moje zvířátko jsou divní. Ve škole mi kdysy přezdívali WIERDO, ale nikdo nemůže za to že je jiný, nejspíš proto mi taky nabídli abych psal na ten blog, však víte, docela mezi ně zapadám, muhahe PLACÁK! Ale neodbíhejme od toho důležitýho, čili to proč já tady vlastně jsem. Měl bych se představit, bohužel nevim jak. Od malička jsem se neuměl vyjadřovat, proto nechodím nakupovat do večerky, a i kdyby sem tam šel tak by mě vyhnali, prý že je tam po mě vždycky fronta. No co už, namísto toho abych si tu trhal vlasy a snažil se vám sepsat úvod do mýho života se svýma komunikačníma schopnostma pod bodem mrazu, jsem vymyslel něco lepšího. Tehdy, jak mě to napadlo řekl sem si HEURÉKA a poplácal sem se přes rameno. Rozhodl sem že použiju zvídavý dotazník (odpovědi pro návštěvníky blogu fetnu.blog.cz).

Můžu se jen tak zeptat kde bydlíš?
Delší dobu už nikde nebydlím, jsem totiž velký cestovatel a většinou jdu rovnou za nosem a když ne tak mi vždycky poradí moje rameno, je ale hodně ukecané. Pořídil jsem si ho nedávno, nejdřív jsem mu říkal Rameno, ale teď se jmenuje Mascarpóne. Je to můj papošek.

Jsi holka?
Zatím ne. Už od doby co sem byl malej, se pamatuju že sem byl vždycky kluk. Pozděj mi lidé říkali, že sem vážně chlapík a dneska už mi říkaj, že sem chuligán. Vlastně když sem byl malej, tak mi řekli že házím jako holka takže se jí možná jednou stanu.

Jaké jsi znamení?
Zatím Vodnář, ale jestli se ze mě bude holka tak budu asi Vodnice.

Jakou používáš odličovací kosmetiku na večer?
Bohužel pro můj typ pleti se žádná kosmetika zatím nevyrábí.

Kde jsi koupil to leopardí tričko?
Svoje tričko už mám na sobě dlouho, proto si už nepamatuju na časy kdy jsem ho neměl. Někdo mi říkal, že je to Havajské tričko a takové tam prý nosí, dosud jsem si na něm žádného leoparda nevšimnul ale určitě se tam po něm podívám, děkuju za tip.

Co používáš proti komárům?
Mascarpóneho.

Jak dlouhou dobu trávíš v koupelně?
Od doby co jsem zjistil že pro mě žádná kosmetika není už do koupelny nechodím. Když jsem tak ještě chodíval trénoval jsem si až se začnu líčít.

Myslim že to nejduležitější už o mě víte, ještě bych měl dodat že si říkám Ryuuzaki a rád jezdím na skateboardu a cestuju s ním po světě. Vlastně většina mých článků bude o mém cestování, o mých názorech na globální oteplování a problémy s akné.

Můj první příspěvek do cestovatelského žurnálu bude z města New Orleans, odkud jsem se nedávno vrátil a mám spoustu fotek, opravdu jsme si to s Mascarpónem užili.


badass like

Kdo z vás se může chlubit že visel na střeše Mc donaldu?

 americký úsměv

v dobré společnosti

znáte ten pocit když si chcete projít skládkou...

město ovládli zombie, proto jsem chtěl využít situace a udělat si s nimi pár fotek
bohužel na všech vypadáme dost neosobně a formálně

sice jsem několikrát skoušel dostat se k nim blíž...

ale vždy jsem je omylem shodil

:(

ale potkal jsem pár muzikantů a konečně jsem se s mohl s někým vyfotit

zašel jsem i na hřbitov ale zas jsem něco shodil :(

byl tam strašidelný pán, ale já se nebál

Byl to krásný den, Mascarpóne souhlasí. Dnes se loučím a jediné co vám na konec řeknu je
put your hands up in the air
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama