Každý den se snažíme vám přinášet čerstvé zprávy ze života dvou né tak pomatených obyvatelek, jejichž existence nezávisí jen na vašich diváckých hlasech, ale na nekolika dalších skutečnostech, které mohou být zobrazený jen po čtrnácté hodině. Je mi upřímně jedno zda vás můj text zaujal, ale v případě že ano si dovolím vás nasměrovat pod naše záhláví, kde je k nalezení další snůžka keců, ještě více matoucí než samotní první dojem z našeho blogu. Pro lepší orientaci na našem blogu jsme se i my, zastánci nerubrikových stránek, odvážili vám dokázat, že vás dokážeme zaujmout:


Dej lajk, pokud si myslíš že dokážeš napsat svoje jméno loktem, se zavřenýma očima nebo pokud se ti líbí stránka Nadrženost. Nevím, jak bych tuto rubriku jinak popsala, jelikož se zde nachází vše, čemu dáváme lajk.

You´re the coolest guy I know! I know. I wanna wash your hair. THAT´S COOL

31. october 2010 at 11:32 | Fetnu Raito-kunová

Já, moje sestřeniční příbuzná (seneteř mé matky), můj pes a můj prst jsme přišli se světově důležítým oslnivým extrémním objevem, a to jest, že objem naší osobní plochy se poněkud zvětšil. Jak pravil, už tehdy bájný Obelix: "Tak to tedy jo, útes, či skalní skrýš, co pravím skalní skrýš, to poloostrov jest." Ó bože, jak je možné příjít s něčím takovým? Jednoduše. Čas od času zazvoní telefon, na druhé straně je má spolublogařka/sestřeniční příbuzná/seneteř mé matky a tady to vše začíná. Naše telefonáty, jak to jen říci... stejně jako nejhlubší hlubiny oceánu, nejvzdálenější mimozemská hvězdná místa vesmíru, jsou naše telefonní hovory, dosud neprobádaný jev, zahalený tajemstvým a temnotou.

Ani trochu nepřeháním.

Žhává odpolední telefonní konverzace dvou kuřecích stylistek:
Ryuuga Fetnu: (z repráků jejího kompjůtru zazní mě dobře známá melodie z mé životní osudové padajíci hry)
Raito-kunová: HÁ?! TY HRAJEŠ PACMANA!!!!!
Ryuuga Fetnu-ové ucho: *shit*
(A proč, že padající hry? Protože se nikdy nedostanu do 4 levelu!) NOT COOL

S jistotou můžeme říci, že témáta našich hovorů bývají často velmi...ugh *mračí se, a hledá správné slovo*, NEOBVYKLÁ (jak jste se již mohly přesvědčit z několika úryvků našich konverzací), v porovnání s obyčejnými tucovými teenejž píšťalkama, které analyzují nové druhy XL řasenek a dohadují na které fotce vypadá Justin Bíbr víc šmexy.

Ještě jedna pikantní buchta na zavěr mého extrémního článku; hledáte nový domov v poklidně částy Práglu s pohodlným majitelem? Nehledejte! Já ho našla za vás:
"Praha za jinou obec v ČR
Vyměním byt na rohu Francouzské a Moskevské v Praze 10 - Vršovicích - 2+1, 67 m2 , cihla (dům ze 30-tých let), s balkonem, za byt v jiném městě. Předem upozorňuji na následující nevýhody: vlastníkem a správcem bytu jsou těsně propojené skupiny organizovaného zločinu, a to Městská část Praha 10 (která je v rukou několika kamarádů Milana Richtera, rychloabsolventů VŠFS) a úzce s ODS propojená firma Navatyp. Hluk z dopravy na rušné křižovatce dosahuje v nočních hodinách 62 dB+ hluk z okolních města." THAT´S COOL
(www.byty.cz, nejspíš už si nepamatuju kde jsem to šlohla, a mám takové tušení že se to ani kopírovat nesmí, ale čert to vem, jsem internetový rebel)Jo, přesně co bych na to mohla říci. Naruto je o něco vyšší a má nový vohoz (jelikož ten starý mu Zvrhlý poustevník roztrhal při BADASS LIKE tréniku), Sakura je zženštilejší a přesto dokáže úderem pěstí rozbořit zem a shazovat kolem sebe stromy (díky BADASS LIKE tréninku s bábou Tsunade, která si z ní udělala terč pro všechny druhy míčů, odkaz). Stále stejně maximálně zbožňuju Gaaru (červené vlasy, všichni ho poznáte jelikož je WOW a lepší slovo nemám), a moc  vás prosím, nespleťte si toho blonďatýho chlapíka s ústama v dlani s holkou, jako to udělala má sestřniční příbuzná. Úpřímně neuvěřitelně brutálně objemně moc doporučuju Naruto Shippuuden všem co chtějí zažít husí kůži z mega ninja FIGHTů, a taky eeeh... jak bych to jen řekla... THAT´S COOL. Ikuzu three, two, one MAKE SOME NOISE!

Fajn, takže teprve tohle je závěr mého článku, protože aktuálně se teď vážně bojím. V tomhle videu uvidíte jakousi ženskou, která, ale teď beze srandy a bez všech intelektuálních keců není žívá, nýbrž hodně povedená slečna robotka. Nevím proč, ale z nějakého důvodu mě dokázala vyděsit víc než kdysy populární Samara/kluk z téhle hry/ tahle hra/blah, blah/ jakákoliv další fuc**ing zmutovaná verze čehokoliv, kvůli čemu bojíte jít v noci na záchod. Jak vidíte budoucnost je děsivá, a jestli tomu bude vážně tak, jak to bylo ve Futuramě (lenoch robot v lihu, čtyřchapadlový doktor krab korýš nedoktor, etc.), přeji hodně štěstí vnoučata má drahá a nezapomeňte jíst dost zeleniny abyste nedopadly jako vaše babička. Loučím se, pro dnešek vše, víc už vám toho nedám. NOT COOL.


Sayonara, taichos.
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama