Každý den se snažíme vám přinášet čerstvé zprávy ze života dvou né tak pomatených obyvatelek, jejichž existence nezávisí jen na vašich diváckých hlasech, ale na nekolika dalších skutečnostech, které mohou být zobrazený jen po čtrnácté hodině. Je mi upřímně jedno zda vás můj text zaujal, ale v případě že ano si dovolím vás nasměrovat pod naše záhláví, kde je k nalezení další snůžka keců, ještě více matoucí než samotní první dojem z našeho blogu. Pro lepší orientaci na našem blogu jsme se i my, zastánci nerubrikových stránek, odvážili vám dokázat, že vás dokážeme zaujmout:


Dej lajk, pokud si myslíš že dokážeš napsat svoje jméno loktem, se zavřenýma očima nebo pokud se ti líbí stránka Nadrženost. Nevím, jak bych tuto rubriku jinak popsala, jelikož se zde nachází vše, čemu dáváme lajk.

Meine Freundin,Eieshockey-spielerin..

17. october 2010 at 10:21 | Ryuuga Fetnu Hydegi
Zvláštní že?
Zrovna já musím mít na střední školu takové štěstí..
Vemte si,komu se povede dostat se do třídy,kde jsou všichni vášnivými fanoušky manga a anime,kde je černoch(boží,boží),počítačový mág,Johny,co dva roky bydlel v Egyptě,šermířka,hokejistka(ze které,jak asi víte,jsem absolutně paf),hip-hoper s lepšími výsledky než máte vy,světoznámé tanečnice a tak dál,a tak dál..
Já,která jsem přišla z té nejstarší,nejzapadlejší a nejvíce pomlouvanější školy světa.Její jméno Vám prozrazovat nebudu,je totiž nepřístupné lidem do 70 let.
Tak abych se dostala k tomu,proč já blbá,vstávám v neděli ráno tak brzo.Samozřejmě to není proto,abych si vypsala srdce a aby si to četly Fetnů-Raito kunové spolužačky(Jinak zdravím holky až to budete číst,jestli budete),né vstávala jsem jen proto,abych poskytla psychickou podporu mé kamarádce hokejistce,která dneska hraje zápas s nějakými reprezentantkami(mutantkami) a minule s nimy prohrála 16:1(Tfuj!)Já ale věřím,že teď,když má mojí domácí psychickou podporu,tak že jim dají co proto..a ukážou jim,kdo je tady profík..

Dneska se musím odhodlat k učení a to hned ze tří prostých důvodů..
Zítra máme literaturu-lehký předmět,myslí si většina z vás..mýlíte se..nebo aspoň já neoplývám takovým umem,abych vám z hlavy řekla co to znamená,když je něco lyricko-epické..
Základy přírodních věd-velice mi učení usnaďnuje Edward s Bellou-anafáze,metafáze,blah,blah..jak se tí líbí počasí?
a Matematiku-tak dobrá,za tu se opravdu stydím,probíráme množiny a já s doměním,že jsem na matiku inteligentní dostala za 4..dobře posmívejte se mi,ale jenom chvilku,ve škole toho mám dost..

Což mě přivádí k tomu,abych vás pokárala za každý váš věnovaný smích někomu,kdo si splete puk s pudřenkou,koho zavřete ve skříni a další věci,které vám tu vysvětlovat nebudu protože,už jenom protože jste se dopracovali jsem,kleslo vaše IQ od 50%

Jdu se zčlověčit-to víte zamaskovat mojí jizvu na čele,zravé vlasy a nadměrnou inteligenci mi zabere hodně času v koupelně..(ano,zkřížila jsem hlavní postavy z Harryho Pottera,připadá mi totiž děsně sexy)

Fetnu Raito-kunová     
už si byla na tom filmu?? bylo to o mě ?? o mym oku?
Ryuuga Fetnu Hydegi   
Né bylo to Julii Roberts..
Ryuuga Fetnu Hydegi    
nesnáším jí..
Ryuuga Fetnu Hydegi
měla tam spostu hezkých chlapů..
Ryuuga Fetnu Hydegi
a vedle nás seděl párek pořádně telných gayů..
Fetnu Raito-kunová
what the fuck! to já sem se koukla na Ninja Melk a zpívala the end a vzpomněla si na tebe..

To jenom,aby jste měli přehled o tom,jak se spolu normálně bavíme..
Jinak,znovu jsme si zamilovali do US5,nádsledující písnička je O Fetnů-Raito kunové-ona se tam hádá s Richiem,oko je její a slza taky..porušení autorských práv se trestá..


Us5-Come back to me babyMějte se,vy nepodstatní kolemjdoucí v křoví.
Za měsíc nebo dva se zase ozvu.
:-#
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama