Každý den se snažíme vám přinášet čerstvé zprávy ze života dvou né tak pomatených obyvatelek, jejichž existence nezávisí jen na vašich diváckých hlasech, ale na nekolika dalších skutečnostech, které mohou být zobrazený jen po čtrnácté hodině. Je mi upřímně jedno zda vás můj text zaujal, ale v případě že ano si dovolím vás nasměrovat pod naše záhláví, kde je k nalezení další snůžka keců, ještě více matoucí než samotní první dojem z našeho blogu. Pro lepší orientaci na našem blogu jsme se i my, zastánci nerubrikových stránek, odvážili vám dokázat, že vás dokážeme zaujmout:


Dej lajk, pokud si myslíš že dokážeš napsat svoje jméno loktem, se zavřenýma očima nebo pokud se ti líbí stránka Nadrženost. Nevím, jak bych tuto rubriku jinak popsala, jelikož se zde nachází vše, čemu dáváme lajk.

... and then he ate a potato chip.

21. october 2010 at 19:12 | Fetnu Raito-kunová


Hezké krásné složité intelektuálně slunečné - né tak slunečné (pro mě) odpoledne, pro vás možná večer, raníčko, poledníčko, kafíčko nebo banán (vážně mě nebrete ani trochu vážně, a pamatujte že náš blog škodí Vám i Vašemu okolí).

Rady dědy vševědy. Děti neučte se. Nebuďte hloupí. Protože učení vede k hlouposti. Příklad, mé líné já (Jak moc líné? Línější než lenochod, někdo s velkým zadkem nebo táhnoucí se smrad) mělo psát velký fyzikáloblecký test, typycká moje reakce na tuto informaci bývá odkládat studování na co možná nevzdálenější termín (jedenáct hodin večer), jinak tomu nebylo ani včera. Víte takové učení může být docela sranda, hlavně pokud se z toho stane celonoční sešitová párty (s hrnkem čaje, čokoládou a čůracíma přestávkama). Nebudu vám říkat o tom, jak jsem se celou noc mlátila sešitem do hlavy a současně se snažila vykoumat, jestli opravdu potřebuju k životu vědět z čeho se skládá elektromotor (může být i ve vašem zubním kartáčku) a že je tu ještě nějaký elektromagnet a všechny ty ptákoviny mají svoje pole (?). Bez dalších intelektuálních keců, to jednoduše celé skončilo mým probuzením v kopě pejprů a zvýrazňovaču, a z nějakého (mimozemského) důvodu jsem měla nohu zarytou ve své tašce. Proto radím, nebuďte hloupí, neučte se nebo dopadnete jako (táhnoucí se smrad?).


WARNING: Tento příběh je zcela pravdivý a nebyli v něm zraněna žádná zvířata.
Žila, byla, myla se i pila dívka, na zapovězeném údolý jménem Prágl. Ta dívka chodila do školy, utírala si prach v pokoji a měla profil na lide.cz. Žil, byl a na měsíc vyl také někdo, kdo si říká administrátor. Dívka využívala svůj profil velice aktivně, starala se o něj přidáváním svých fotek. Ale jednoho sychravého dne, co se nestalo! Byl to snad silný vítr nebo nějaká nadpřirozená aktivita ale zcelá náhodou naklikla dívčina myš na zapovězenou chatovou místnost anál a bouřlivý sex. Tato místost je známá jako zakázané území, je obydlena bystostmi z nejvnitrozemnějšího podzemí. Naprosto nevinná vyděšená dívka sledovala, jak jí přicházejí, skrz chat neslušné návrhy o podzemních (podpeřinových) pekelných aktivitách (i zezadu). Dívka přirozeně (po nějaké době) místnost opustila, ale tím to nekončí; jakási, již zmíněná bytost začala dívku přes vzkazy obtěžovat s nebezpečnými prosbami o jíž zmíněné aktivity. Ale dívka se nedala, rozhodla se situaci řešit, jelikož jí bylo teprve čtrnáct let a nechtěla mít s něčím takovým nic společného, tak napsala bytosti vzkaz o svém věku a nezájmu (taky že za to všechno mohla ta nadpřirozená větrná aktivita), ale co se opět nestalo! Před odesláním vzkazu vstupuje na scénu náš žijící a na měsíc vyjící administrátor - muž činu, chrabrý hrdina ze země internetu, ochránce (webovýho) zákona, jeho tempo je vražedné, jeho revírem je internet, pracuje ve dne v noci a chrání před nebezpečnými spamery, jeho krycí jméno; admin. Zdálo by se, že tento tajemný hrdina celou záhadu rozluští a všichni budou žít šťastně až do skonání počítače, ale žel bohu tak to chodí jen v online hrách pro dva. Po adminově vyhodnocení situace, se ukázalo, že dívka naši zvrácenou bytost vlastně sexualně obtěžovala (tak, prosím, bacha na to až budete někomu sdělovat svůj věk, mohl by to totiž špatně pobrat), a byla odsouzena k několikaměsíčnímu zákazu vstupu na lide.cz (hmm). Ó mocný administrátore, zase jsi to dokázal, přesvedčil si nás o tom jak dobré je, míti internet.


Na závěr pár školních drbů, žhavějších než brambora:
Konverzace z kuchyňského (když píšu tohle slovo, držim se abych tu nezačala lolovat, protože ta místnost hluboko v naší škole by se nedala nazvat kuchyňí ani po kompletní přestavbě/modernizaci/nebo alespoň vytření podlahy, a upřímně dokonce i prkýnko na našem záchodě je spolehlivější sporák než ten v ústavu) prostředí:

*právě beží velká extra hromadná porada o dalším postupu v naší misi zmrzlinový pohár*
Všichni: (hromadně přes sebe) Hej tak to dáme do tý lednice... ale ta lednice je vypojená... no to se rozteče, pak to nebude nikdo jíst... ne já sem jí zapojila, a dostala sem ránu.. hustě!a jaký to bylo?.. no tak co ty vole.. já nevim...
(vstoupí do toho Kristýna a hlasitě pronese): Nebo to prostě vytkneme před závorku.
Všichni: *wtf výraz* (čumí)
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama