Každý den se snažíme vám přinášet čerstvé zprávy ze života dvou né tak pomatených obyvatelek, jejichž existence nezávisí jen na vašich diváckých hlasech, ale na nekolika dalších skutečnostech, které mohou být zobrazený jen po čtrnácté hodině. Je mi upřímně jedno zda vás můj text zaujal, ale v případě že ano si dovolím vás nasměrovat pod naše záhláví, kde je k nalezení další snůžka keců, ještě více matoucí než samotní první dojem z našeho blogu. Pro lepší orientaci na našem blogu jsme se i my, zastánci nerubrikových stránek, odvážili vám dokázat, že vás dokážeme zaujmout:


Dej lajk, pokud si myslíš že dokážeš napsat svoje jméno loktem, se zavřenýma očima nebo pokud se ti líbí stránka Nadrženost. Nevím, jak bych tuto rubriku jinak popsala, jelikož se zde nachází vše, čemu dáváme lajk.

Ryuuga s Fetnu zase spolu, jízda začíná!

17. september 2010 at 16:42 | Fetnu Raito-kunová
Musím si najít způsob jakým budu na našem blogu tradičně začínat článek, protože konichiwa už není tak aktuální. Dnes byl tradiční páteční den v životě Fetnu až na to, že mě ráno do školy doprovodila Ryuuga což mě opravdu povzbudilo na mojí první hodinu (fyziku), v níchž jsem se dozvěděla že něco fizykálního (co jsme probírali a co si nepamatuju), se značí L. Jak jste možná už uhodli, tahle prkotina mě neuvěřitelně potěšila a tak jsem se otočila na svojí znuděnou ospalou sousedku z vedlejší lavice a tlumeným hlasem jsem zajásala: "Ono se tomu říká L! No není to hustý! Hustý!" Den dál pokračovál typickým klidným (v překladu nudným) proudem, ale i přesto jsem si při poslední hodině musela přetahovat můj rolák přes nos a hrát si na Kakashiho z Naruta abych to vůbec vydržela. Po mém šťastném nostalgickém návratu domů (vystoupila jsem z výtahu a potkala tam Ryuugu, která mi chtěla jít naproti ale nestihla to) jsme sledovali jakési experty na chytání duchů, ale jediná nadpřirozenost co se tam udála bylo padající autíčko z poličky, tak jsme to vzdali a opustili naši televizi. Kdo ví co dalšího šíleného - né tak šíleného se ještě stane. Sayonora!

 

1 person judged this article.

Comments

1 KeiYa KeiYa | Web | 17. september 2010 at 17:31 | React

Hihi :D to je dobrý aspon si to zapamatujete L :D :)

2 Yukiko-chan Yukiko-chan | Email | Web | 19. september 2010 at 14:07 | React

Děkuji ti za pochvalu blogu ty máš též nádherný blog,ae ta shoda je fakt náhoda =D žadny copy :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama