Každý den se snažíme vám přinášet čerstvé zprávy ze života dvou né tak pomatených obyvatelek, jejichž existence nezávisí jen na vašich diváckých hlasech, ale na nekolika dalších skutečnostech, které mohou být zobrazený jen po čtrnácté hodině. Je mi upřímně jedno zda vás můj text zaujal, ale v případě že ano si dovolím vás nasměrovat pod naše záhláví, kde je k nalezení další snůžka keců, ještě více matoucí než samotní první dojem z našeho blogu. Pro lepší orientaci na našem blogu jsme se i my, zastánci nerubrikových stránek, odvážili vám dokázat, že vás dokážeme zaujmout:


Dej lajk, pokud si myslíš že dokážeš napsat svoje jméno loktem, se zavřenýma očima nebo pokud se ti líbí stránka Nadrženost. Nevím, jak bych tuto rubriku jinak popsala, jelikož se zde nachází vše, čemu dáváme lajk.

Ryuuga Fetnu Hydegi?!

17. september 2010 at 10:41 | Ryuuga Fetnu Hydegi
Vítejte do světlých zítřků!

Čím bych měla začít..Emm..ó áno!
Jistě už Vám moje spolublogařka řekla proč tenhle blog existuje,mám ale trochu odlišný názor.Je založen vyloženě z trucu.To víte,když člověk celý den sedí doma u počítače a kouká se na anime do zblbnutí,řekne si,že by bylo fajn něco pro sebe udělat a tak si založí blog.Ten člověk svůj blog bude milovat,uctívat a opečovávat ho a to samozřejmě jen tehdy jestliže bude mít dobrou návštěvnost.Tohle není můj případ,klidně bych se nazvala královnou všech dam co se o své blogy nestarají.Sama se ani nedivím,že jsem měla návštěvnost 7x0(=0),jelikož moje umění,co se týče psaní je na stejné hodnotě jakou jsem o řádek výše zmiňovala.

Tak konečně něco o mě.

Mé jméno není důležité a z jakého města pocházím taky není důležité.Tak před dvěma měsíci jsem se začala zajímat o japonské anime a manga ale doposud jsem žádnou mangu nepřečetla a žádné anime nedokoukala do konce.Baví mě kreslit komixy,i když tomu co kreslím se nedá říkat komix,dále taky ráda cosplayju Kakashiho z Naruta-včera jsem s tím začala,čelenku listové vesnice jsem si vyrobyla z kapesníčku a stuhy z medaile,však samy uvidíte.Miluju Fetnu Raito-kunové povídky,napsala sice jednu a kousek ale je to brilatní.Poslouchám hudbu všeho druhu,až je to strašidelné od disca po metal po operu.Sranda že?Chystám se dorazit na nejbližší nadcházející Anicon a Advík a moc se na to těším.Jak už jste mohli zaregistrovat neoplývám výbornými znalostmi v oboru českého jazyka,ale samozřejmě to není moje chyba,vše špatné házím na mou učitelku.Jsem neuvěřitelně vášnivá čtenářka dá se říct,že žiju proto abych četla a čtu proto abych žila.

Čím bych se chtěla stát?

Inu..Tučňákem,mafiánem,doktorem,děkanem,policistou,prezidentem spojených států,ninjou,člověkem co vynalezl lék proti rakovině,spisovatelkou,postavičkou v the sims,člověkem co se dokáže dostat do hry a mimozemšťanem.Je toho mnohem víc ale nebudu vás tím zatěžovat.

Mé legen..počkej si..přezdívky.

Fetnů-to vám má kolegyně jistě už pověděla proč si tak říkáme.
Ryuuga Hydegi-školní jméno (e)L(a) Lawlieta z Death note
Tučňák-malé hóžovité zvíře,však víte jak vypadá né?
Claire McDonald-takhle bych se jmenovala kdybych žila v USA
Dále mě můžete znám jako Zoidbergovu sestru,Nestir nebo Kaylenu.
Nestir se váže k mému účtu na deviantartu a Kaylena je moje postava na World of Warcraft.

Dobře chtěla bych se Vám ještě pochlubit obrázky,co jsme včera s Fetnů Raito-konovou pořídíly.
Dívejte a chyťte se něčeho nezaručujeme,že Vás ty obrázky nevylekají natolik že spadnete ze židle.


Obrázek číslo jedna Vám představuje Fetnů Raito-kunovou jakožto Ženu v kostce.Taky Vám tímto nejspíš chce říct Nazdraví! Usuzuju to z toho,že tam drží její hrníček s čajem.

Žena v kostce
Obrázek číslo dva Vás může vyděsit takovým způsobem,že nás blog už nikdy nenavštívíte.Jsem tam já jakožto Kakashi sensei z Naruta-vyrobit něco takového bylo velice jednoduché.Celý můj kostým se skládá z jednoho roláku,džínové vesty,medaile,kapesníčku,fixy a gumičky.Jsem si vědoma toho,že znak co jsme vytvořily na kapesníčku je špatně,ale vůbec mi to nevadí je to můj první cosplay a jsem na něj hrdá.

Kakashi sensei

To bude dneska zhruba všechno.Nejspíš půjdu vymýšlet co dalšího bych mohla zcosplayvat,každopádně bych Vám dala vědět.
 

1 person judged this article.

Comments

1 KeiYa KeiYa | Web | 17. september 2010 at 11:39 | React

Ahojky máš hezky blog :) jak vidim Naruto je všude že? :D nechceš spřátelit?

2 KeiYa KeiYa | Web | 17. september 2010 at 11:56 | React

:) co chceš za diplomek pokud nějaký chceš? :P

3 KeiYa KeiYa | Web | 17. september 2010 at 12:06 | React

:) s tim si nemusíš vůbec dělat hlavu :PP stačí jen odkazík jdu dělat ikonku pak ti napíšu :) a hod si jí sem :) existuje u tebe ikonka? :P

4 KeiYa KeiYa | Web | 17. september 2010 at 12:13 | React

zase tady a i s ikonkou :D najdeš jí u mě v blogu v menu uplně dole :)

5 Jofri jméno Jofri jméno | 19. september 2010 at 15:16 | React

Žena v kostce?xD Pěknej blog..:D

6 Ms.Scriptum Ms.Scriptum | Web | 1. march 2011 at 9:54 | React

MucQ jako ten kluk se znakem Listový..

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama