Každý den se snažíme vám přinášet čerstvé zprávy ze života dvou né tak pomatených obyvatelek, jejichž existence nezávisí jen na vašich diváckých hlasech, ale na nekolika dalších skutečnostech, které mohou být zobrazený jen po čtrnácté hodině. Je mi upřímně jedno zda vás můj text zaujal, ale v případě že ano si dovolím vás nasměrovat pod naše záhláví, kde je k nalezení další snůžka keců, ještě více matoucí než samotní první dojem z našeho blogu. Pro lepší orientaci na našem blogu jsme se i my, zastánci nerubrikových stránek, odvážili vám dokázat, že vás dokážeme zaujmout:


Dej lajk, pokud si myslíš že dokážeš napsat svoje jméno loktem, se zavřenýma očima nebo pokud se ti líbí stránka Nadrženost. Nevím, jak bych tuto rubriku jinak popsala, jelikož se zde nachází vše, čemu dáváme lajk.

Pstrůh se rychle žene potokem proti próůdu!

26. september 2010 at 11:52 | Fetnu Raito-kunová
Od doby, kdy jsem sem přidala pondělní (divný) článek, se děli divný věci a to ještě divnější než v pondělí. Divný. Opravdu mám tolik informací, že jsem se rozhodla vám to sem schématicky rozdělit do několika bodů, intelektuální, že? (I když já jako typický intelektuál právě nevypadám, sedím tady na židly omotaná kytkovou elektrizovací peřinou v námořnickým tričku s flekem od pasty, ale to už jsem asi zase prozradila moc, nicméně v porovnáním s typickým vzorem brejlatýho nažehlenýho intelektuála jsem já jako kus vytřenýho hadru nebo sklenice týden prošlích okurek).

V první řadě bych vám ráda vyprávěla o mém úterním zážitku v knihovně, ano já a moje spolužačka Kristýnka jsme vyrazili pro nějaké to čtení. Každý z vás už aspoň jednou v knihovně byl, takže víte jak to u normálních lidí chodí, přijdou do knihovny, strávý půl hoďky vybíráním knížky a odchází. My dvě, ale považujeme návštěvu knihovny za celodenní záležitost. Tak nejprve, přijdeme k pultíku pro vrácení, vyložíme dvě hory knih (mezi kterými najdete i Antikoncepční kuchařku), samozřejmě, že z těch mých začli vypadávat označené jízdenky (určené jako záložky), což vedlo k menšímu trapasu. Jdeme dál, procházíme regálem, který je mi dost nesympatický jeho názvem od deseti let. Zatímco Týna si prohlížela Stopy hrůzy (nebo co), všimla jsem si, že vedle nás byla vyložéná kniha Něco Něco o ďáblovy (nemám žádné sklony k satanismu, ale ta knížka je měla), měla docela psycho obal, tak jsem si řekla, že si jí prohlídnu. Ale než jsem jí stihla otevřít, za mnou se přiřítili dva cca sedmiletý kluci a jeden z nich vydal něco jako "áááuaů" zvuk (podle mě znamení z pekla). Jakmile jsem to slyšela uskočila jsem jako vystrašený králík. Po ďábelském incidentu jsme zamířili do beletrie (pro dospělé) a tam strávili něco přes dvě hodiny. Další trapas přišel, když jsme došli k pultíku pro vypůjčování. Dohodly jsme se, že všechny knížky vypůjčíme na moji kartičku, protože tu Týny kartičku jí její táta vyhodil do koše i s peněženkou. Zatímco já jsem si vybrala malou knížečku o čínských příslových a jeden manga komiks, moje zvrácená spolužačka si půjčila knihu z názvem Dušemrdi, pornogrotesku Nordickou blondýnu jsem nikdy nelízala (odkaz na čtvrtou kapitolu online zde), a (né tak zvráceného) Karla Čapka (všechno na moji kartičku). Předložila jsem naši horu knih ty paní co vám to tam označkuje (nemyslim to tak, že se na to vyčůrá, prostě mě nenapadlo lepší slovo), moje kamarádka se odplížila pryč (né tak odplížila, jako spíš že mi s úsměvem zamávala) a já tam stála sama s Čapkem a Nordickou blondýnou před frontou čekajících čumilů (jediný dobrý pocit mám z toho, že jsem snad čumili trochu pobavila a zkrátila jim čekání, a paní značkující jsem zaujala svým odvážným stylem).

Ráda bych vám oznámila, že náš blog slaví (ve skutečnosti neslaví) své týdenní výročí (není to výročí), takže mu nic nepřejme, protože si to nezaslouží. Přesto, že existuje teprve týden, většina mých spolužaček už ho dokázala vykoumat, načež jsem druhý den ve škole slýchala komentáře typu "Ty voe Kačko, ten tvůj blog, co to tam píšeš, z toho fakt nemůžu, libový", jedna spolužačka mě na icq pobídla, že mám sepsat knihu o svém životě a ona si jí koupí, a jiná spolužačka na mě dokonce v hodině fyziky mávala z lavice papírem na kterém velkýma písmenama vychvalovala moje články. No vydíte to, založíte si blog, kydnete tam něco o sobě a zachvíli mi to tu bude číst i moje učitelka.

Sice nevím komu se to bude hodit, ale musím se s vámi o tuhle informaci podělit. V japonsku se objevil jeden z nejpodivnějších produktů, a sice kondomy určené pro vaše prsty (věřte, nevěřte obrázek zde). Podle autora článku (na www.japanator.com) vás kondomy mají ochránit při domácích pracích, práci v kanceláři, a dalších aktivitách. Balíček kondomů vás bude stát 100 yenů, a měl by vám poskytnout více než odpovídající ochranu. Takže jestli vás už nudí obyčejné gumové rukavice pořiďte si finger condoms.

Ještě než svůj článek ukončím, ráda bych se s vámi podělila o pár legendárních hlášek, které můžou vzniknout jen v tak zmateném kolektivu jako je naše škola:

Zmatený spolužák Zdeněk vyzvýda u spolužačky Kristýny:
Z: Hele Kristýno, co teď čteš?
K: Karla Čapka
Z: Jo, a kdo to napsal?

Učitel přírodopisu stojí před třídou s replikou mozku v ruce:
U: A tehle části se říká mozeček...
(nahluchlá spolužačka Anetka): KŘEČEK??

Na tabuli (takové té multi co je připojená k počítači) se objevý obrázek spermie
Spolužačka Terka: Ty vole, to vypadá jak ještěrka!
(Nejspíš kvůli tomuhle se mi druhý den zdál sci-fi sen o spermiích)

Tak to je konec mého článku, přišlo vám to schématické nebo dlouhé? Pište do komentářů nebo si to nechte pro sebe. See ya!

P.S.: Jestli přemýšlíte co vám připomíná název článku, tak je to hláška z filmu RRRrrr!! Pokud jsi neviděl, tak jsi pro mě mrtvý muž.
 

1 person judged this article.

Comments

1 Anet Anet | 2. october 2010 at 13:34 | React

Kačenkoo :D ..Já z tebe umřu prej křeček? :D .. Ale řiditel řekl vážně křeček :D ... :DD

2 kjanizka kjanizka | Email | 6. november 2010 at 22:37 | React

Ha Ivan!:DDD

3 kjanizka kjanizka | Email | 6. november 2010 at 22:38 | React

Ne sry ale Kačí ty články sou ÚŽASNÝ!:DD

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama