Každý den se snažíme vám přinášet čerstvé zprávy ze života dvou né tak pomatených obyvatelek, jejichž existence nezávisí jen na vašich diváckých hlasech, ale na nekolika dalších skutečnostech, které mohou být zobrazený jen po čtrnácté hodině. Je mi upřímně jedno zda vás můj text zaujal, ale v případě že ano si dovolím vás nasměrovat pod naše záhláví, kde je k nalezení další snůžka keců, ještě více matoucí než samotní první dojem z našeho blogu. Pro lepší orientaci na našem blogu jsme se i my, zastánci nerubrikových stránek, odvážili vám dokázat, že vás dokážeme zaujmout:


Dej lajk, pokud si myslíš že dokážeš napsat svoje jméno loktem, se zavřenýma očima nebo pokud se ti líbí stránka Nadrženost. Nevím, jak bych tuto rubriku jinak popsala, jelikož se zde nachází vše, čemu dáváme lajk.

Mimozemšťané a upíři,elfové a lidé

25. september 2010 at 19:31 | Ryuuga Fetnu Hydegi
Zdravím mé zpřízněné čtoucí duše!
Přibližně tak před týdnem jsem měla vážnou metrovou příhodu.Nemohla jsem to světu vzdělit dříve,víte střední škola mě jaksi zaměstanává více než bych si představovala.
Vlastně nešlo o nic neobvyklého,viděla jsem trojici mimozemšťanů a jednoho upíra-spíše teda upírku.Mimozemšťani vypadali skoro jako normální lidé až na to že měli ty nejzelenější nejsvětlejší oči,co ste kdy mohli vidět.A stále se na mě dívali.Měli u sebe vyjímečně moc elektroniky a drahé ještě k tomu!Byl to vlastně jeden muž s dvěma škvrněty.Když si vedle mě to mimozemské dítě sedlo,měla jsem husí kůži až na místech kam slunce nesvítí.
Když bych měla povídat o upíří dívce-Em..šlo vlastně o to že kdykoliv se usmála na své upíří rodiče byl jí vidět její upíří tesák-a hodně!Později přišla k jednomu staříkovy a zakousla se do něj,vysála ho,ale nic víc jsem neviděla,protože už přišla na řadu stanice kde jsem měla vystupovat.
Rozhodně tento můj jednoduchý příběh nespolkl Fetnů Raito-kunové sen,protože ty její sny nepohltí nic!


Tak bych řekla,že jsem zešílela,nějaká zvláštní čas mě,mě donutila pustit si Nightwish,napsat svému bývalému a smutnit nad tím že jsem z počítače nadobro vymazala World of Warcraft.Nejspíš to dělá to jídlo co jsem do sebe dneska nacpala..pizza od mé mámy je sice dobrá ale velice zatěžuje mozkové závity.Stýská se mi po mé elfí podobě,né jen proto že je mnohem hezčí než já,ale hlavně protože se uměla měnit ve zvířata a bojovat se zlou hordou a to já zkrátka naumím.Zase si ale při hodině dějepisu dokážu udělat manikúru a přitom zjistit že Eufrat a Tygris jsou řeky a né jména dějepisářových mazlíčků.

Óóó a ano! Mám zablokovaný krk-pravá strana mi po celý tento den zůstává skrytou.Hazím to na včerejší sraz s mojí bývalou třídou.Cítila jsem se řádně odvazově a to nejen proto že jsem vykouřila půlku cigarety ale také jsem si lokla rumu s kolou-jsem rebelka!Zjistila jsem také že v kulečníku mě nelze porazit a že slečna Rihanna je nejspíš z Barbadosu a je zpřízněná duše je Hermes z Futuramy.

Nebudu vás dále zatěžovat,proto jsi do lehnout zpět do své rakve,zavřu za sebou víko a to přesně na tu dobu než zjistím jak si získat přízeň všech lidí v mojí nové třídě.Tečka!

Nightwish-Amarathan

 

1 person judged this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama