Každý den se snažíme vám přinášet čerstvé zprávy ze života dvou né tak pomatených obyvatelek, jejichž existence nezávisí jen na vašich diváckých hlasech, ale na nekolika dalších skutečnostech, které mohou být zobrazený jen po čtrnácté hodině. Je mi upřímně jedno zda vás můj text zaujal, ale v případě že ano si dovolím vás nasměrovat pod naše záhláví, kde je k nalezení další snůžka keců, ještě více matoucí než samotní první dojem z našeho blogu. Pro lepší orientaci na našem blogu jsme se i my, zastánci nerubrikových stránek, odvážili vám dokázat, že vás dokážeme zaujmout:


Dej lajk, pokud si myslíš že dokážeš napsat svoje jméno loktem, se zavřenýma očima nebo pokud se ti líbí stránka Nadrženost. Nevím, jak bych tuto rubriku jinak popsala, jelikož se zde nachází vše, čemu dáváme lajk.

Fetnu Raito-kunová

16. september 2010 at 16:35 | Fetnu Raito-kunová
Tento článek je takový můj blogový profil, který si brzy přidá (teda aspoň doufám) i Ryuuga. Je to vlasně i první článek, který se na tomto blogu objevý takže bych s ním měla udělat dobrý dojem (*hííí*). Doufám, že si náš blog časem získá své čtenáře nebo aspoň někoho kdo náš blog občas očekuje se nám vysmál s tím co jsme tu zas vykuchtili. Než se pustíte do čtení mýho sebestřednýho psaní upozorňuju, že čeština není můj dobrý kamarád a parkrát už jsem byla schopná obohatit náš jazyk slovy "každodennní" nebo "chibějícý" a v historii mých icq konverzací by jste našli spoustu dalších kuriozit (píše se to takhle, že jo?) Prosim, nesmějte se já za to nemůžu. Pokud jsem vás ještě stále (prekvapivě) neodradila od čtení tak si můžete přečíst nějaký ty kydy o tom psychoušovi co si tady říká Fetnů (o mě)

Proč Fetnu Raito-kunová?
Všichni co mají rádi anime a milují nebo aspoň znají Death Note vědí (že?). Hlavní postavou tohoto seriálu je klučina jménem Light, který byl často oslovován jako Raito-kun, samozřejmě my s Ryuugou (mimochodem taky postava ze stejného anime) jsme z toho měli děsnou švandu, tak jsem se na jejím icq přejmenovala na přezdívku, kterou požívám tady. A co je to Fetnu? To jak vznikla Fetnu sahá do hluboké historie našeho klanu (my jsme prvními členy tohoto klanu, takže není tak velký), cca před čtyřmi lety jsme sledovali (jakési) video, při kterém během našeho povídání vznilko slovo Fetnu. To jsme si časem osvojili jako společnou přezdívku, přirostla nám k srdci, zapadla do našeho klanu a tak už ji používáme dodnes.

Jaké další přezdívky používám?

O historii mých přezdívek by mohla být napsána učebnice. Co si vzpomýnám moje první přezdívka, kterou jsem používala nějakou dobu byla DS 3, jakožto členka našeho třídního klubu (ze čtvrté třídy) dívky spravedlnosti (klidně se smějte, to nebyl můj nápad, já byla jen tichý člen), později vznikla Fetnu, která vydržela až dodnes. Mezitím jsem vystřídala spoustu (originálních) nicků jako třeba asfifka, kterou jsem použila pro svoje icq a vznikla v době kdy jsem milovala skupinu us 5 (čte se: as fajf = asfifka), kachna - má původ ze seriálu přátelé, když si Joey a Chandler pořídili domů drůbež. Potom z našeho třídního společenstva trojúhelníku jméno sahara (ostatní samara, savana, sahel, sjeď se, sárbí) a jsem si jistá, že jsme si přezdívali i podle názvů jednotlivých trojúhelníků, ale na ten svůj už si nepamatuju, protože se to (překvapivě) moc neuchytilo (no uznejte, že není moc cool když na vás někdo zavolá: počkej na mě pravoúhlý trojúhelníku!). Na mailu jsem jako K.a.c.e.n.n.k.a, k tomu se žádný speciální příběh nepojí. Na youtubku mě najdete jako SmokyHanna. Původ z filmu šangajský rytíři (spojení smoky desperado a benny hanna, ten učil čínskou jógu a chromé děti). Cloudice je ženská verze Clouda z final fantasy vii, za tehle nick jsem kdysy hrála triple tread online, jméno j.d.šulin pochází z první epizody futuramy, cituji Frye: "donáška pizzi pro j.d. šulin? sakra, a já doufal že v tomhle věku si budu dělat z lidí šoufky já", swarley není tak úplně moje přezdívka, ale z ní vznikla swordos fish (swarley + sword fish), janak swarleyho můžete znát ze seriálu how i met your mother. Kačoun mečoun, vysvětlení: moje křestní jméno je kateřina, z toho kačoun. Né že bych k mečounům neměla silný citový vztah, ale to slovo je tam spíš proto, že to zní vtipně, když mě tak někdo osloví (přiznejme si, že se to nestává moc často aby na mě někdo zahulákal mečoune). Na bluetooth mě poznáte jako Fetnu-chan :-#, s mým speciálním vymyšleným smajlíkem. Jestli se chcete dozvědět o mých přezdívkách víc (jako by to ještě šlo) tak pište.

Čím bych se chtěla stát?

japoncem,vlastníkem Death Note,shinigamim,ovocem do jogobely,tučňákem,ninjou,nitkovytým obyvatelem Nyloru IV

Které anime miluju/zbožňuju/uctívám?

Death Note, Honey and Clover, Bleach, Naruto, Kuroshitsuji
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Nightmare Nightmare | 17. september 2010 at 14:02 | React

Pěkně napsané =)) xDD

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama